ReTürk Emlak ofisi açmak isteyenlere bilgiler

tarafından
983
ReTürk Emlak ofisi açmak isteyenlere bilgiler

Gayrimenkul Sektörü özellikle Uzun vadeli kredi sistemi ülkemizde yaygınlaştıktan sonra ve Deprem gibi afetler sonrası artan sistemli yapı ihtiyaçları dolayısı ile son 15 yılda oldukça ilerlemiştir. Ekonominin can damarı haline gelmiş sektör çalışanlar için karlı işler içine girmiştir.  ReTürk Emlak’da bu dönem içinde oluşumunu tamamlamış Bayilik sistemi veren Türkiye geneli çalışan kurumsal firmalar içinde yer almıştır. Bu yazımızda Retürk Emlak bayilik şartları ve Retürk Emlak hakkında gelen bilgileri sunmaya çalışacağız.

Yazımızı okumadan önce dilerseniz, Gayrimenkul sektörü ile alakalı yazdığımız diğer içerikleri de inceleyebilirsiniz. içeriklere gitmek için yazıların üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Gayrimenkul danışmanı nasıl olunur?
Emlak ofisi açmak ve Maliyeti Hakkında bilgiler

ReTürk Emlak Hakkında

ReTürk emlak 1994 yılında emlak alım , satım hizmetine başlamış 2006 yılından itibaren bayilik sistemi ile  “Emlakçılıkta Evrensel Değerler” ilkesi ile hizmet vermeye çalışan, Kurumsal Türkiye geneli hizmet veren Emlak firmasıdır. Kendi işini kurmak isteyen kişilere kaliteli ve vizyon sahibi bir acente kurmak yolunda hizmetler vermektedir. RETÜRK, sektörel akademik eğitimlerle de bilgili ve profesyonel gayrimenkul danışmanları yetiştirmektedir

ReTürk Bayilik Şartları

Retürk Bayiliği ve Danışman olarak çalışabilmek için. Vizyon sahibi ve Retürk firmasının vermiş olduğu eğitimi tamamlamak gerekmektedir. Gayrimenkul ofisi açılacak olan yer seçilmeden önce ReTürk firması ile Bayilik anlaşması imzalanmalı ve protokoller yerine getirilmeli.. RETÜRK Gayrimenkul Danışmanlık tarafından Royalty bedeli alınmamaktadır. Royalty kelime anlamı olarak aylık ciro ve kardan, anlaşmada belirlenen oranlarda, yüzde olarak ödenen ücrettir.

Ortalama bir ofisin kurulma ve işletilmesi için her türlü bedel dahil yaklaşık 25.000 TL – 50.000 TL arası bir başlangıç sermayesine ihtiyaç vardır. Burada firmanın en büyük avantajı satılan gayrimenkuller üzerinden komisyon alınmamasıdır.

Retürk Emlak Bayilik Başvurusu için

Bayilik hakkında daha fazla bilgi almak ve Retürk Emlak Bayilik başvurusunda bulunmak için; 0216 545 8181 no.lu telefondan ya da franchise@returk.com.tr adresinden de yine RETÜRK Franchising Departmanı’na ulaşılabilir.