Kapat

Mobil Uygulama Yapıp Satmak

Anasayfa
iş fikirleri Mobil Uygulama Yapıp Satmak

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi insanları İnternet üzerinden para kazanmaya yönlendiriyor. İnsanların İnternet den para kazanmaları için pek çok yöntem mevcut. Bu yöntemlerden biride mobil uygulama yapıp satmak olacaktır. Mobil uygulama yapıp satmak bilgisayar uygulaması yapmak kadar zor bir iş olmadığı için çok zahmetli değil.

Mobil Uygulamanızı Kendiniz Nasıl Yapabilirsiniz?

Artık mobil bir uygulama sahibi olabilmeniz için bilgisayarlarda olduğu gibi kodlama dili bilmenize veya yapmak ya da yaptırmak için binlerce lira ödemenize gerek yok. Size uygun bir bütçe ile programlama dili bilmeden hızlı bir şekilde İnternet üzerindeki platformlar ile mobil uygulamanızı geliştirmeniz mümkün.mobil-uygulama-yapip-satmak-1 Mobil Uygulama Yapıp Satmak

Mobil Uygulama Yapıp Satmak Karlı mıdır?

Mobil uygulama yapmak Good Barber, Mobiroller gibi programlar aracılığıyla çok kolay. Fakat yapacağınız programları satabilmek de bu işte çok önemli bir etken. Eğer işler yolunda gider ve aylık düzenli bir satış gerçekleştirirseniz düzenli bir gelir elde etmeniz mümkün olacaktır. Yapacağınız uygulamayı Youtube, Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya siteleri aracılığıyla tanıtarak kolay bir şekilde satılmasını sağlaya bilirsiniz.

Mobil Uygulama Satabileceğiniz Siteler

Uygulamayı yaptığınızı var sayalım. Bu uygulamayı satabilmeniz için alıcılara ulaşabilmek adına bazı sitelerden, forumlardan yararlanabilirsiniz. İnsanların en çok kullanmış olduğu forum sitelerinde (wmaraci, bionluk, r10) yeni konu açmak uygulamanızın çabuk satılmasına ve daha geniş kitlelere hitap etmenize olanak sağlayacaktır.

Bir önceki içeriğimiz olan Çin'den ürün getirip satmak başlıklı güncel makalemizde Çin'den ürün getirip satmak ve Çin'den ürün getirip satmak güncel hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

“Mobil Uygulama Yapıp Satmak” üzerine 1 yorum

  1. AliAtabayy says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar