ıslama köfte dükkanı açmak isteyenlere

tarafından
1110
ıslama köfte dükkanı açmak isteyenlere

ıslama köfte Adapazarı’na has, özel soslu ekmek ile yapılan farklı bir köfte çeşididir.  Büyük şehirlerde pek de yapılmayan bu gıda çeşidi çok fazla tutacağını hissediyoruz. Islama köfte dükkanı sadece bir köfte değil, doyurucu lezzetler sunan yöresel bir hizmet şeklidir. ıslama köfte bir defa yiyen kişilerin sıklıkla tercih edeceğini hiç unutmayın. Keza Adapazarı’na yakın illerden köfte yemeye gelenleri biliyoruz.

Girişimciler Kosgeb gibi kurumların da destek verdiği bu iş yöntemi sayesinde güzel kar marjları elde edebilir. Bu tarihi iş yöntemini belki de çevrenize dağıtarak bayilik ağları oluşturabilirsiniz. Islama köfte normal köfteden farkı ekmeğinde olduğundan bu konuda usta yetiştirmek zor olmayacaktır.

Bayilik Almak yerine kendi Markanızı büyütün

Islama köfte işini yapmak isteyen kişilere önerimiz, Bayilik seçeneği değil de kendi markanızı yapıp bu alanda lider firmalar çıkarmanız olacaktır. Bu büyük sermayeler istiyor gibi gözükse de Melek yatırımcılar işinizi iyi yapmanız halinde size destek verebilir.

Islama Köfte Kar marjı

Gıda sektörü, geleceği parlak ve hiç bir zaman tükenmeyecek bir alandır. Islama köfte işi de Tarihten bu güne kadar gelmiş, ve devam etmektedir. Açacağınız dükkanın büyüklüğü ve hizmet politikanız ile alakalı olarak bir ıslama köfte dükkanı 20 bin ila 150 bir arasında kurulabilir. %40 kar marjı ile rahatlıkla satış yapabilirsiniz. Unutmayın, açacağınız iş yeri ne olursa olsun marka tescilini yapın. Islama köfte dükkanı için de Marka ve patentlerini alın ki iş tutuğu zaman sizi rahatsız etmesinler.