Evde Nikah Şekeri Yapıp Satmak

tarafından
1151
Evde Nikah Şekeri Yapıp Satmak

Evde ek iş yaparak ya da boş zamanlarını değerlendirerek aile bütçesine katkı sağlamak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Özellikle ev hanımları bununla ilgili uğraşlar bulmak için arayışlara giriyor. İŞKUR yapılanması ile pek çoğu evde sabun, davetiye, kına hediyeleri, nikâh çikolataları ve tablolar yaparak geçimini sağlayabiliyor. Ancak her zaman İŞKUR’dan bu tar işler bulmak mümkün olmayabiliyor. Bu nedenle bazı firmalar sosyal medya ya da internet üzerinden ilanlar vererek iş talebinde olanlar ile iletişime geçiyor. Evde nikâh şekeri yapıp satmak da bu işlerden bir tanesi.

Hem Eğlenceli Hem Kazançlı

Nikâh şekeri yapmak oldukça eğlenceli ve bir o kadar da kazançlı ek işlerden. Çeşitli tül, boncuk ve ipler ile rengârenk nikâh şekerleri ortaya çıkarmak boş vakitlerin keyifle değerlendirilmesini sağlıyor. Firmalar bu iş ile uğraşmak ve para kazanmak isteyen kişilere tüm malzemeyi verip belli bir süre sonra almayı taahhüt ediyorlar. Kişi boş zamanlarında bu malzemeleri birleştirerek ürünleri ortaya çıkarıyor.

Ürün Başına Ücretlendirme

Nikâh şekeri yapımının en avantajlı tarafı ürün başına ücretlendirme kısmı. Yani kişi evinde ne kadar çok nikâh şekeri yapar ise o kadar çok kazanç sağlayabilir. Üstelik bunları tek başına yapmak zorunda da değildir. Eşi, dostu, arkadaşı ya da çocukları ile her ay binlerce nikâh şekeri üretebilir ve ciddi kazançlar elde edebilir.

Sosyal Medya ya da İnternet Üzerinden Başvuru

Bu i ile uğraşmak isteyen kişiler sosyal medya ya da internet üzerinden kısa bir araştırma yaparak bulabilirler. Firmalar kısa bir görüşmeden sonra temel malzemeleri kişiye sözleşme karşılığında teslim eder ve iş süreci başlatılır. Kişi verilen süre içinde taahhüt ettiği nikâh şekeri sayısını tamamlamalıdır.