En kolay kredi kartı kapatma

tarafından
1268
En kolay kredi kartı kapatma

Kredi kartları alırken ayrı , kapatılmak istenildiği zaman ayrı zorlanılması var. Öyle ki ;bankalar ile bu iletişimi başaramayıp kredi kartı kapanmadan köşede kendi kartını bekletenler bile var. Şimdi okuyacağınız yöntem sayesinde hiç zorlanmadan kredi kartı kapatma işini kesin ve hızlı bir şekilde çözümlemiş olacaksınız.

Kredi kartı kapatma konusunda banka size hiç bir zorluk göstermemelidir, fakat bu konuda sorun yaşayanlar için küçük bir bilgilendirme yapmak istiyoruz. BDDK Kanunları gereği bir müşteri bankaya kredi kartımı kapatmak istiyorum dediği andan itibaren 7 iş günü içinde iptal etmek zorundadır. Aksi durumda kapatma talebinizi ispat etmeniz durumunda banka ceza yiyecektir.

Kredi kartı kapatma Bu şekilde çok kolay

Bankalar ile uğraşmadan hemen kredi kartını iptal ettirmek istiyorsanız, Hatta kredi kartı kapatma işlemi sırasında çağrı merkezinde beklemek dahi istemiyorsanız şimdi söylediklerimizi harfiyen uygulayın 60 saniye içinde kredi kartını kapatmış olacaksınız!

Bankaların genel müşteri temsilcisi numarasından arayın, banka fark etmez hepsinde aynı şekilde arayabilirsiniz. Size ilk soracakları şey Kayıp, çalıntı veya şüpheli işlem diye soracaktır. Direk o bölümü seçin, çok hızlı bir şekilde karşınıza kayıp çalıntı ile ilgilenen müşteri temsilicisi çıkacak. Kartımı kayıp ettim dediğiniz anda güvenlik amacı ile kredi kartını iptal edecektir.

Kredi kartı kapatma işlemi tamam işin püf noktası şurada, banka personeli size şu soruyu soracak. Kartınızı gönderelim mi veya hangi adresinize gönderelim. Siz o soruya hayır kartı istemiyorum dediğiniz anda artık iptal olmuş bir kartınız var. Bu kadar kolay. Yalnız bankanın sevdiği bir müşteri iseniz bir kaç ayda bir sizi arayıp gelin sizin kartınızı yeniden aktif edelim size şu kadar puan yada size kartı yeniden yollamak için en iyi telefon pazarlamacılarını aratacaktır, artık yeniden aktif etmek size kalmış.

Taksit borcu olan kredi kartını kapatma?

Kredi kartımı kapatmak istiyorum ama taksitler var! diyenler hiç korkunuz olmasın. Kredi kartını kapatırsam, taksitli alışverişim ve ya ödenmemiş borcumu hemen ödemek zorundayım o yüzden taksitler bitince kredi kartını kapatırım düşüncesinde iseniz hiç öyle düşünmeyin. Kartı kapatsanız bile taksitleri hemen ödemek zorunda değilsiniz.

Sanki kart kapanmamış gibi her ay taksit ödemelerinde düzenli olarak ekstre gelir, Sizde taksitlerinizi ödersiniz.

ÖNEMLİ GÜVENLİK UYARASI: Kendi güvenliğiniz için iptal ettirdiğiniz kredi kartını iyice parçalayın. Üzerindeki hiç bir yazı okunmasın çünkü isminiz soy isminiz ve arka kısımda sizin imzanız bulunuyor. hatta çöpün bir kısmını başka bir çöpe, bir kısmını da başka bir çöpe atarak güvenlik seviyesini artırabilirsiniz.