DeFacto Çalışma Şartları ve Maaşları

tarafından
1198
DeFacto Çalışma Şartları ve Maaşları

Defacto Türkiye’de Özellikle gençlerin tercih ettiği, Hemen hemen her ilde de şubesi bulunan bir giyim mağazası haline geldi. Ülke çapında bilinirlik olması münasebeti ile sizler için Defacto Çalışma Şartlarını incelemek istedik. Bu yazımızda Defacto maaşları ve Defacto çalışma koşulları hakkında bilgi vereceğiz.

DeFacto Çalışma Şartları ve Maaşları genel olarak piyasa koşullarına göre  özellikle Anadolu şehirlerine göre nispeten geçerli sayılabilir.

Defacto Çalışma Şartları

Personel haklarına kanuni olarak verilen tüm hakları sağlayan Defacto mağazaları, çalışma ortamı olarak eğlenceli sayılabilecek. Genç ve dinamik kadrolara sahip bir yapıdadır.  Günlük 87,5 saat Haftalık olarak 45 çalışma yapılan Defacto mağazaları. Haftalık 1 gün Resmi izinleri vardır. 1 Yılını tamamlayan çalışanlar 14+1 Yıllık izin kullanım haklarını kullanabilirler. Giyim mağazaları genel olarak hafta sonları yoğun olduğu için ekstra bir durum söz konusu değil ise Haftalık izinlerini hafta içi kullanırlar.

Defacto çalışanlarına hukuki olarak hangi hakları varsa onları yerine getiren kurumsal bir firmadır. Çalışanlar devletin vereceği her türlü hakkı sonuna kadar alabilirler.

Defacto Maaşları

Defacto çalışanları en alt seviyede giriş yapan kişiler ASGARİ ÜCRET+Yol+Multinet+Prim olarak çalışmaktadır. defacto da Part time çalışanlar çalıştıkları saat ücretine göre ücret almaktadır. Prim miktarı çalışılan mağazanın yoğunluğu ve cirosu ile mukayeseli olarak değişmektedir.

Defacto Part time çalışanları Haftalık olarak 30 saat çalışmaktadır. Mağaza durumuna göre bu çalışma saatlerini 3 gün de de tamamlayabileceğiniz gibi 6 gün de de tamamlayabilirsiniz.

firmada çalışan Müdür ve Müdür yardımcılarının maaş ve primleri farklılık göstermektedir. Bu sebeple genel müdürlükten ilgili fiyatı öğrenebilirsiniz. Defacto iş başvurusunda bulunmak için Defacto mağazalarında iş başvuru formu doldurabilir, online iş başvuru formu ile başvurabilirsiniz.

Defacto çalışma şartları isimli bu yazımızda, defacto çalışanlarından edindiğimiz maaş ve çalışma koşullarını aktarmış bulunmaktayız. Bilgilerin kesinliği ve detaylı bilgiler için Defacto mağazalarına veya çalışanlarına danışarak daha detaylı bilgiler alınız.