century 21 Bayilik almak isteyenler

tarafından
1030
century 21 Bayilik almak isteyenler

Emlak ofisi açmak isteyen kişiler, Türkiye geneli hizmet veren bilindik markalar ile bayilik anlaşması yapıp bu sektöre girmek istediklerinde Centry 21 gibi bilindik firmaları araştırırlar. Bu yazımızda centry 21 bayilik şartları hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız.

Amerika’da 1971 yılında kurulmuş olan Century 21 Emlak Bayilik Sistemi, Dünya’da kurumsal satışında lider ve aynı zamanda alanında dünyanın en yaygın ve tanınmış franchising markasıdır.

Kapsamlı eğitim, yönetim, iş idaresi ve pazarlama gibi konulardaki destekleriyle dünyada 78 ülkede, 6.900’ü aşkın bağımsız ofis ve 101.000 den fazla danışman kapasitesine sahiptir. E-pazarlama alanında lider olarak bilinmekte olup pek çok ödüle layık görülmüştür.

Century 21 Bayilik şartları

  • Century 21 bayilik için giriş ücreti alır, Fakat bu ücret Bayilik alınacak bölgeye göre değişmektedir. Bu sebeple bir fiyat vermek yanlış olur.
  • royality denilen Yapılan ciro üzerinden komisyon tutarı alınır. Bu yapılan işin cirosunun %8’i kadar bir tutardır.
  • Century 21 ofislerde belli standartlar istemektedir. Kolay ulaşılabilen bir yerde minimum 90 m2, düz ayak giriş veya birinci, ikinci kat seviyesinde ofis alanlarını tercih ederiz. Ayrıca CENTURY 21 kurumsal kimlik standartlarına uygun olarak giydirilmesi, girişte bir karşılama bankosu, bekleme bölümü, danışmanlar için çalışma alanı, toplantı salonu gibi ortak kullanım alanlarının olması gerekmektedir.
  • Century 21 ofisi açacak herkese bayilik vermemektedir. Bayilik almak isteyen kişiler belli bir sektör tecrübesi olması gerekiyor. Ve gayrimenkul sektörüne bakış açısı da çok önemli.

Century 21 ülke geneli hizmet veren, bayilik veren uluslar arası çalışan bir firmadır. Gereken her türlü eğitim, Century 21 Kişisel Gelişim ve Eğitim Akademisi tarafından verilir.
Eğitim, bireyin davranışlarında gerekli olan değişimi kendi arzusu ile oluşturma sürecidir.
Hizmet sektörünün dinamiklerinin en yoğun yaşandığı, kıran kırana rekabet şartlarının içinde yer alan emlak danışmanlığı sektöründe standartlar ilişki yönetimi ve bilgi üzerine kurulur. ilişki yönetimi ve bilgi, gayrimenkul sektörünün olmazsa olmaz iki koşuludur.