Sürdürülebilir İnsan Kaynakları Yönetiminde Idenfit ile Bulut Tabanlı Çözümler

tarafından
1051
Sürdürülebilir İnsan Kaynakları Yönetiminde Idenfit ile Bulut Tabanlı Çözümler

Bir işletmenin başarısının en önemli faktörlerinden biri sürdürülebilir olmasıdır.
İş akış sürecinde, en önemli unsur kuşkusuz insan kaynağı dolayısıyla çalışanlardır. Birçok işletme bugün, çalışanlarına doğru ve yeterli teknik destek sağladığında verimli bir organizasyon yapısının şekillenmeye başladığını görmektedir.

 

Bu noktada Idenfit, koşullar ne olursa olsun internet bağlantılarının olduğu her yerden, çalışanların dijital ve güvenli bir şekilde tanımlanmalarına, izlenmelerine ve yönetilmelerine imkan tanıyan bulut tabanlı akıllı çözümler sunar. Kullanıcıların evden çalışmaya geçtiği bu sıradışı süreçteIdenfit çalışanların ihtiyaç duydukları işlemleri büyük kolaylıkla yapmalarına zemin hazırlıyor. Farklı büyüklükteki işletmelerin ihtiyaçlarına ve insan kaynakları alanına yönelik çözümler üreten İdenfit, modüler yapısı sayesinde kullanıcının ihtiyacına bağlı olarak özelleştirilebiliyor ve birbirini tamamlayan modülleri sayesinde veri akışını aksatmadan işleyebilme olanağı sunuyor.

İdenfit’in  İnsan Kaynakları Teknojilerine Yenilik Getirdiği Bazı Modüller

İdenfit işe alım modülüyle, işe alım sürecini iş başvurusundan itibaren yönetin. 

İdenfit, insan kaynakları alanında kullanıcılarına sunduğu yenilikleri içeren işe alım modülüyle, personel işe alım süreçlerini daha düzenli, kolay ve akıcı bir şekilde yönetmenizi sağlar. İdenfit işe alım modülü, işe başlayan personelin; e-mail hesaplarının açılması, access kartının verilmesi, banka hesabının açılması gibi işlemlerin yanında CV havuzlarının oluşturulması, aday görüşmelerinin planlanması gibi işe alım sürecini en baştan yönetebileceğiniz geniş kapsamlı bir insan kaynakları yönetim modülüdür. İşe alım sürecinin başından sonuna kadar tüm verileri aynı panelde bulabilir ve zaman kaybetmeden işe alım sürecini yönetebilirsiniz.

Idenfit performans modülüyle performans yönetimini gerçek verilerle yapın.

Performans değerlendirmeleri insan kaynakları alanında çalışanların gelişimine etki eden en önemli araçlardandır. Performans yönetiminde en iyi sonuçları alabilmek için verilerin düzenli işlenmesi ve diğer verilerle entegre olarak değerlendirilmesi gerekir.

Idenfit performans yönetimiyle geleneksel yöntemlerle hazırlanan karmaşık tablolarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Kişiler bazında sürekli güncellenen performans değerlerini, periyotlar bazında KPI’larıdahilinde, hedef ve yetkinlikler şablonunda bir arada görerek değerlendirebilirsiniz. Bu şablonların yanında performans modülünde özelleştirilebilir, farklı performans formları da bulabilirsiniz. Bunun gibi daha birçok uygulanabilen kolay özelliği ile İdenfit çalışanlarınızın performansını 360 derece değerlendirmenize olanak sağlar. İdenfit performans yönetimiyle çalışanlarınızı gerçek verilerle değerlendirir ve sonuçlara göre ödüllendirme veya iyileştirme gibi aksiyonları zamanında alabilirsiniz.

Idenfit harcama modülüyle harcamalarınızı düzenli ve gerçek zamanlı takip edin.

İşletme içinde veya dışında yapılan harcamalar, tüm giderler gerçek zamanlı olarak Idenfit harcama modülü aracılığıyla sisteme kaydedilir ve takibi yapılır. Çalışanlar şirket dışında olduklarında makbuzların ya da faturaların fotoğrafını çekip sisteme anında yükleyebilirler. Bu şekilde tüm gider ve harcamalarla ilgili şeffaf bir veri tabanına sahip olabilirsiniz. Aradığınız fatura ya da makbuza çoklu filtreleme özelliğiyle zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

Idenfitonboarding – offboardingmodülüyle mevcut çalışanlarınızın işe giriş ve çıkış işlemlerini sorunsuz yürütün.

İdenfitonboarding&offbordingmodülleri, insan kaynakları departmanı için en yoğun alanlardan biri olan personellerin işe alım ve işten çıkış süreçlerinin hızlı ve verimli bir şekilde yönetilebilmesi için tasarlanmış bir modüldür. Onboardingmodülüyle işe yeni başlayan çalışanlarınızın tüm süreçlerini sorunsuz halledebilir, kişisel sistem girişleri tanımlanması ve accessgibi işlemleri kolaylıkla yönetebilirsiniz. Aynı şekilde bir çalışanın işten çıkması halinde oluşan süreci herhangi bir aksaklık yaşamadan sistem üzerinden yönetebilirsiniz.

 

Idenfitfeedback ( geri bildirim ) modülüyle çalışanlarınıza zamanında bildirim sağlayın. 

Çalışanlar için iş işleyişinde aldıkları geri bildirimlerin önemi, çalışan motivasyonu ve gelecek hedefler için oldukça önemlidir. Yöneticiler ve çalışanlar arasında performans sonuçları, görev atama, anket, toplantı notları veya durum güncellemesi geri bildirimleri düzenli ve şeffaf bir şekilde bu modül üzerinden yönetebilirsiniz.

Idenfit eğitim yönetimi modülüyle çalışan eğitimlerinin süreç ve sonuçlarını takip edin.

Idenfit eğitim yönetimi modülüyle,işletme içi ve dışı eğitimler planlayabilir ve puanlanabilirsiniz. Sisteme eğitimci, katılımcı hem de eğitim içeriği ekleyebileceğiniz gibi online eğitimler de yükleyebilirsiniz. Idenfit eğitim modülü sayesinde kişilere atanan ya da aldığınız eğitimleri takviminizde görebilirsiniz.

Idenfit evrak modülüyle çalışanlarınızın dökümanlarını dijital ortamda güvenle saklayın veya iletin.

İnsan kaynakları yönetimi altında yer alan evrak modülüyle; çalışanların diploma, sertifika, ehliyet, kimlik kartı, fesih belgeleri, sözleşmeleri, uygunluk formları veya doğrudan doldurdukları formları sistemde güvenle saklayabilirsiniz. İzin belgesi, harcama belgesi ya da eğitim belgesi gibi personel için oldukça önemli olan çeşitli belgeleri anlık olarak sisteme yükleyebilir ve ilgili birime gönderebilirsiniz.

 

Idenfit sağlık modülüyle çalışanlarınızın sağlık verilerini sistemde tutun.

Idenfit sağlık modülüyle Her sektörde olmasa da çoğu işyeri işe alım yaparken personelinden sağlık raporu, özel durumlar, düzenli kullandığı ilaçlar, alerjik geçmişleri varsa bunların kendilerine bildirilmesini talep eder. Çalışanların sağlık durumlarını, kullandıkları ilaçları, sağlıkla ilgili özel durumları gibi kısacası tüm sağlık geçmiş bilgilerini sistemde kayıtlı tutabilirsiniz.

Daha fazla bilgiye idenfit üzerinden ulaşabilirsiniz.