Kapat

Ziraat Bankası Personel Alımı 2017 Hakkında

Anasayfa
Personel ilanları Ziraat Bankası Personel Alımı 2017 Hakkında
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

2017 ziraat bankası Personel alımı için, Herhangi bir sınav yada toplu personel yapılıp yapılmadığı hususunda açıklamada bulunmak istedik. Ziraat bankası Resmi kanalları ile yapmış olduğumuz bilgilendirme ile sunmuş olduğumuz bilgiler katidir. Lütfen Yanıltıcı Haberlere itibar etmeyiniz. Ziraat bankası 2017 8 ocak itibari ile Herhangi bir Personel alım sınavı veya Toplu personel alımı yapmamaktadır.

ziraat bankası yetkilileri de Bu konuda Personel adaylarının yanlış bilgilendirmemesi adına duyuruda bulunulmuş Bankanın yapmış olduğu açıklama şöyledir; ”

Değerli Adayımız,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Bankamız işe alım sınavlarına ilişkin duyurular alım zamanlarında, bu sayfadan ve Bankamız resmi sosyal medya kanallarından yapılmaktadır.

Resmi sayfalarımız dışında, Bankamız tarafından işe alım yapılacağına ilişkin duyurulara lütfen itibar etmeyiniz.

Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, esenlikler dileriz.​” Banka resmi kanallarından da Böyle bir açıklama yapılmışken aldatarak sitelerine hit olsun diye insanların umutları ile oynayan Web sayfalarına itibar etmeyiniz.

Bu içeriği Mutlaka okumalısınız  Vakıf katılım Genel Personel alım İlanı 2017

Ziraat Bankasında çalışmak; Türkiye’nin en köklü Bankalarından olan ziraat bankası personeli kariyer amaçlarına  ulaşabilmeleri için performans ve yetkinliklerinin yanı sıra, bulundukları unvan kategorilerine göre yükselme sınavlarına katılım ve eğitim olanakları sunmaktadır.

ilerleyen zamanda Ziraat bankası personel alım ilanı yayımladığın da En hızlı ve güvenilir şekilde sitemizden yayımlayacağımız dan kuşkunuz olmasın. iyi fikir ailesi olarak sizlere kolaylıklar dileriz.

Bir önceki içeriğimiz olanAdalet Bakanlığı Türkiye genelinde 810 icra katibi alınacak başlıklı güncel makalemizde 2017 icra katibi alımı, 2017 katip ve 2017 katiplik sınavı hakkında genel bilgiler verilmektedir.


“Ziraat Bankası Personel Alımı 2017 Hakkında” üzerine 5 yorum

  1. Ziraat bankası personel alım ilanı says:
    • iyifikir says:
  2. iyifikir says:
    • iyifikir says:
  3. iyi fikir torpil var mı says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir