Kapat

Waffle dükkanı açmak

Anasayfa
Girişimcilik Waffle dükkanı açmak
Waffle dükkanı açmak

Her geçen gün popürlerliği artan işletmelerin başında gelen Waffle dükkanı açmak için merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz. waffle dükkanı açmak isteyenlere en önemli tavsiyemiz, bu gıdayı tüketebilecek kişilerin fazlaca olduğu bölgelere açılması olacaktır. Yüksek kalorili ağır bir gıda olması sebebi ile herkesin tercih etmeyeceği bir gıda türüdür. Lise ve üniversite öğrencilerinin rahatlıkla tüketebileceği waffle’ı yine bu kişilerin bulunduğu okullar ve çevresine açmak çok isabetli bir dükkan açma yöntemi olacaktır.

Waffle dükkanı açmak için nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle kar marjı yüksek olan işletmelerin başında gelen Waffle dükkanları son zamanlarda giderek artmaktadır. İnsanların hazır tüketimlere olan ilgisinin giderek artmasına bağlı olarak oldukça popüler hale gelen bu dükkanlardan açmak için öncelikle açmak istediğiniz dükkanın işlek bir yerde olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle merkezi konumda bulunan ve genç kesimin çok fazla tercih ettiği yerler işletmenizin ileriye dönük olarak büyümesi için son derece önemlidir.

Ayakta tüketilmesi de mümkün olan Waffle’ın özellikle servis olarak daha çok tercih edilmesi dükkanınızın büyük olması ile doğrudan alakalı olmalıdır. Çünkü servis ile daha çok tüketilen Waffle’da dükkanınız ne kadar büyük olursa o kadar fazla müşteriye aynı anda servis yapma imkanınız bulunmaktadır.

Waffle dükkanı açmak için elinizde bulunması gereken paranın minimum olarak 50 Bin TL olması gerekmektedir. Özellikle açmak istediğiniz Waffle dükkanı eğer bir AVM içerisinde yer alacaksa o zaman maliyet olarak 100 Bin TL civarında bir maaliyet tablosu karşınıza çıkacaktır. KOSGEB’in bu konuda sunduğu devlet desteğinde de faydalanarak Waffle dükkanı açmak için gerekli sermayeyi bulma fırsatını yakalamış olabilirsiniz. İşte merak ettiğiniz Waffle dükkanı açmak için maaliyetin ne kadar olduğunu belirten makalemiz.

waffle dükkanı açmak için Hibe ve Destek kredileri hakkında

Waffle dükkanı açmak için Kosgeb’den hibe ve iş yerinizi büyütmek için sıfır faizli kredi kullanabilirsiniz. Kosgeb hibesi almak için en ufak bir sakıncası yoktur. Şirketi kurmak va büyütmek için özel ve Kamu bankalarının yanında katılım bankalarından da kredi kullanabilirsiniz. Daha önce Ticaret odalarına ve Esnaf odalarına 2 yıl ve üzeri kaydı bulunan kişiler bu kurumlardan uygun fiyatlı kredilerden yararlanabilmektedir.

açtığınız waffle dükkanında kaliteli malzeme ve hizmet sunmanız durumunda müşteriler sizi her zaman tercih edecek, firmanın kar durumunu arttırmanın yanında ömrünü uzun tutacaktır.

Bir önceki içeriğimiz olan Minyatür Mobilya yaparak gelir elde edin başlıklı güncel makalemizde minyatür mobilya, minyatür mobilya iş fikri ve minyatür mobilya kazanç hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

“Waffle dükkanı açmak” üzerine 6 yorum

  1. waffle evi says:
  2. Ahmet Çember says:
    • Boksör says:
  3. Sema says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar