Kapat

Vakıf katılım Genel Personel alım İlanı 2017

Anasayfa
Personel ilanları Vakıf katılım Genel Personel alım İlanı 2017
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
Teşekkürler

Vakıf katılım Genel Personel alım İlanı 2017

vakıf katılım çeşitli şube ve Müdürlüklerinde çalıştırılmak üzere, Genel başvuru niteliğinde ilerleyen dönemlerde oluşabilecek ve mevcut 120 civarı açık pozisyonuna uygun niteliklerde personel aramaktadır. Şuan da bankanın yaklaşık 120 civarında açığı ve gelecekte oluşabilecek Tüm açıkları için geçerli olan bu iş alım ilanına genel olarak istenilen personel özellikleri aşağıdaki gibidir.
Devlet bankaları da katılım bankacılığında Tüm hızları ile hizmet vermeye devam ediyor, vakıf katılım hızlı bir şubelerini dengeli bir şekilde arttırdığı gibi, vakıfbank’ın kardeş katılım bankası niteliğinde hizmet vermeye Tüm hızı ile devam ediyor. Her geçen gün şube artışı ile personel ihtiyacı da artan banka personel alımlarını bizzat kendi sınavlı ve sınavsız olarak personelin niteliğine ve tecrübesine göre kendi insan kaynaklarını kullanarak seçimlerini yapmaktadır.

Vakıf katılım personeli Hatırı sayılır bir maaş aldığını bilmenizi isteriz, Devlet bankası statüsünde hizmet veren bankanın; Alacağı personel hakkında istediği genel nitelik ve şartlarını aşağıda açıklamıştır.
Vakıf katılım genel başvuru istenilen Şartlar:

Bu içeriği hemen okumalısınız  Milli savunma bakanlığı 13000 sözleşmeli erbaş alımı yapacak

Üniversitelerin Örgün eğitim veren bölümlerinden Mezun olan, (Açık öğretim fakültesi mezunları genel başvuruya forum bırakarak şanslarını deneyebilirler.)
Katılım bankacılığı alanında tecrübeye sahip; Banka tecrübesiz personelin yanı sıra 1 yıl ile 20 yıla kadar tecrübesi olan geçmiş katılım bankası personeli olarak aramaktadır.
iletişim yeteneği güçlü, Analitik Düşünebilen kişiler;
Katılım bankacılığı prensiplerini benimseyen kişiler;
Erkek adaylar askerliğini yapmış olmalı veya en az 2 yıl süre ile Tecil ettirmiş olmalıdır.
Banka tecrübesi olmayan adaylarda bayan adaylar 28 , erkek adaylar 30 yaşını aşmamış olmaları gerekmektedir. Başvuru tarihine kadar erkek adaylarının 30 yaşını geçmiş olmaları gerekmektedir.
Bankalar ile tecrübe sahibi olmayan adaylar içerinde Duruma göre, vakıf katılım işe alım sınavı yapıla bilmektedirler. Başarılı adaylar mülakat ile vakıf katılıma alınabileceklerdir. Sınavda çıkacak sorular genel kültür genel yeteneğin yanı sıra mezun olunan bölüm ile alakalı genel bilgileri kapsamaktadır.

vakıf katılım personel alım ilanına giderek, iş başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

Bu içeriği hemen okumalısınız  TCDD sürekli çalıştırmak üzere 295 sürekli işçi alımı yapacak

Bu ilan da vakıf katılım genel personel başvuru ilanı bulunmakta olup, Türkiye geneli hizmet veren Tüm banka genel iş ilanlarını ilerleyen zamanlarda sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir önceki içeriğimiz olanMaliye Bakanlığı Hazine müsteşarlığına 100 avukat alıma yapılacak başlıklı güncel makalemizde 100 avukat memur alımı, 2017 avukat alımı ve maliye bakanlığı avukat alımı hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir