Kapat

Uçurtma Kiralamayı hiç Düşündünüz mü?

Anasayfa
ek iş - Ek gelir Uçurtma Kiralamayı hiç Düşündünüz mü?

Başlıkta yanlış duymadınız uçurtma kiralamak sizin için iyi bir iş fikri olabilir. Fakat uçurtma kiralayarak geçim kaynağı oluşturabilmeniz için insan ve çocuk sirkülasyonu fazla olan ve insanların bolca zamanları olduğu yerleri iyi seçmelisiniz. O yüzden biz size sürekli iş olarak değilde sezonluk ve hafta sonları ek iş olarak yapabileceğiniz bu iş seçeneğini öneriyoruz.

Uçurtma Deyip geçmeyin

Ek gelir arayanlar için bu orjinal iş fikrini sizlere sunuyoruz. Belki de İnternet ortamında hiç bir yerde işin detayları anlatıldığını görmemiş olabilirsiniz. 10 adet uçurma kiralasanız saatliği 5TL gibi küçük bir rakam olsa her uçurtma sadece 4 saat kiralamış olsanız günlük 200TL gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz. Uçurmayı kiralayabileceğiniz yerler, rüzgar yönüne göre sahiller, parklar, açık alanlar olabilir. Yer seçimini girişimi yapmak istediğiniz yere göre seçmeniz yeterli olacaktır. Bir uçurmanın maliyeti eğer uçurtmayı siz yaparsanız en fazla 6-7Tl dir. Bu yüksek kar marjı olan ek gelire sizlere tavsiye ederiz.

Uçurmaları futbol takımı renkleri ile yapmak, çizgi film karakterleri ile süslemek veya hayvan resimleri ile süslemek işlerinizi artıracaktır. İlk başlarda bir iki uçurtma ile devam edip uçurtma sayınızı artırsanız daha iyi olabilir. Ayrıca yaptığınız uçurtmaları kalıcı olarak da satabilirsiniz. Kiralamak yerine satın almak isteyen kişiler de olacaktır.

Ek işlerle gelirinizi arttırın

Uçurtma kiraladığınız yerde, Küçük el oyuncakları da satarak gelirinizi katlanabilir. Fazla göze batmadan, pamuk şekeri, küçük oyuncaklar da satarak hafta sonları ek iş yaparak belki de maaşınızdan daha fazla gelir elde edebilirsiniz. sitemizde aramalar yaparak, ek iş yapacağınız farklı iş fikirlerini bulabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimiz olanYapılabilir 10 ilginç iş fikri başlıklı güncel makalemizde 2018 ilginç iş fikirleri, 6 adet ilginç iş fikri ve ahşap oyuncak satışı hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar