Tahta oyuncak satışı

Oyuncak satışı yapmak isteyen okuyucularımız için bugün Tahta oyuncak satışı hakkında merak ettikleri soruların cevaplarını bulmalarına yardımcı olacağız. Son yıllarda çok farklı tarzda tahta oyuncakların piyasalarda yerini aldığını düşündüğümüz zaman sizlerde bu işe girerek oldukça karlı bir iş yapma fırsatını yakından bulabilirsiniz.

Özellikle Tahta oyuncak satışı yapmak için öncelikli olarak yapmanız gereken bu alanda daha önce tecrübenizin olmasıdır. Her sektörde olduğu gibi bu alanda da deneyimli olmanız sizler için ileriye dönük olarak ciddi anlamda fayda sağlayacaktır. Bu yüzden bu tarz bir işe girmeden önce işin fizibilite çalışmasını iyi bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Alan araştırmasını iyi yaptıktan sonra özellikle ürünlerinizin pazarlamasını yapmak için internet sitenizin bulunması büyük avantaj sağlayacaktır. Özellikle de sosyal medya üzerinden yapacağınız tanıtımlar sayesinde ürünlerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilir ve bu sayede gelirinizin artmasına imkan sunabilirsiniz.

Tahta oyuncak satışı yaparken Sosyal medyadan Yararlanın

Sosyal medya kullanıcılarınız arasından özellikle müşteri potansiyelinize en uygun reklam araştırmasını yapmanız durumunda elinizde bulundurduğunuz ürünleri kısa süre içerisinde satma şansını yakalamış olacaksınız. Aynı şekilde Tahta oyuncak satışı yapmak için kendinize ait olan bir web sitesi veya bu alanda lider olan web sitelerinden mağaza açarak satışlarınızı buradan yapmanız durumunda elinizde bulunan oyuncakları kısa süre içerisinde müşterinize ulaştırma fırsatını yakalamış olacaksınız. İşte merak ettiğiniz Tahta oyuncak satışı hakkında aklınıza takılan soruların cevapları.

Bir önceki içeriğimiz olan Parti evi ve oyun evi açarak para kazanma başlıklı güncel makalemizde oyun evi, parti evi ve parti evi açma sermayesi hakkında genel bilgiler verilmektedir.

Murat Zorubaşaran

özellikle Yatırım danışmanılığı hususunda bilgi sahibi, yatırım uzmanı..

4 cevaplar

 1. Çetin karali dedi ki:

  evde ahşap oyuncak üretip satma işi gerçekten çok mantıklı uzun süredir bu işi araştırıyorum. Sitenizde yazdığı gibi sağlık açısından Tahta oyuncaklar daha iyi.. hiç bir şey yapamasam bile ileride çocuğum yaptığım oyuncaklar ile oynar.. fakat bu konuda en önemlisi ahşap boyama işi iyi bir ahşap boyama ustalığı kazanmamız lazım galiba.. oyma işini gözüm kesiyor ama ahşap boyama işi zor.

  • İYİ FİKİR dedi ki:

   Umarız ticari olarak risk alıp, bu işi faal olarak yapmaya kalkar ve kazançlarınızı yazarsınız. teşekkürler.

 2. İsmail sarıpınar dedi ki:

  Evde yaptığım tahta oyuncaklar var satmak istiyorum

  • İYİ FİKİR dedi ki:

   Başlarda sosyal medya üzerinden satış denemenizi öneriyoruz.
   İnstagram ve facebook üzerinden işe başlayabilirsiniz.
   Çocuklar için sağlıklı bir oyun yöntemi olan tahta oyuncaklar hem nostaljik hemde sağlıklı.
   Bu sebeple almak isteyen çok fazla çıkacaktır. Ürünlerinizi bir an önce pazarlamaya başlayıp girişime başlamanızı öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir