Kapat

Sevgililer günü Yapılacak iş fikirleri

Anasayfa
ek iş - Ek gelir Sevgililer günü Yapılacak iş fikirleri
sevgililer günü iş fikirleri

kapitalist sistemin insanları alışverişe yönlendirdiği en önemli yöntemlerden biri özel günlerdir. Anneler günü ve sevgililer günü gibi çeşitli günler ile eşe dosta armağanlar verilir, insanlar harcamaya yönlendirilir.  Girişimcilerimiz tam olarak bu noktada devreye girer sevgililer günü gibi insanların harcamaya yöneldiği günlerde para kazanma çalışmalarını hızlandırır. Bu yazımızda Sevgililer gününde yapılacak iş fikirlerini incelemeye çalıştık.

14 Şubat sevgililer günü karlı çıkın

Çiçek satışı Revaşta

Sevgililer gününde en çok satılan ürünlerin başında Çiçek ve kırmızı gül satışı yapılmaktadır. 14 şubat da çiçek satarak gelir elde etmek istiyorsanız. 10-15 gün öncesinden  Kırmızı gül siparişini verip, Satın aldığınız Gülleri soğuk bir ortamda muhafaza edin. 14 Şubat geldiğinde 50 kuruşa aldığınız o gülleri belki de tanesi 5TL’e rahatlıkla satacaksınız. Ayrıca ben ticaretten anlamam diyorsanız çiçek dükkanlarına gidin, 14 şubat haftası çiçek dükkanları çok yoğun olduğundan siparişleri götürmek ve çiçek dükkanına yardımcı olmak için ek personellere ihtiyaç oluyor.  Bu işi yaparak güzel gelir elde edebilirsiniz. Hem hediyeyi alan bayanlar size bolca bahşiş verecektir. Hem ek gelir olarak kazanırsınız hemde  Bahşişler o hafta sizi ihya edecektir.

Kamera ile video| slayt düzenlemesi yapın

Bu yöntem sevgiliyi etkilemek için yapılan etkili ve değişik  bir yöntemdir. Fakat video ve slaytınız kaliteli olması için bir kaç gün önceden veri toplamanız gerekiyor o yüzden bu işin reklamanı yaparken 1 ay önceden yapmaya başlayın ki daha fazla müşteriye daha kaliteli hizmet sunun. Bu işle fiyat politikanız ve yaptığınız işin kalitesi kar marjını belirleyecektir. Bu sebeple Ne kadar kazanacağınız sizin becerinize kalmış.

Sevgililer Günü özel yeteneklerinizi Değerlendirin

Sevgileler gününde para kazanmak istiyorsanız, Yetenekleriniz var ise Bu özel yeteneklerinizi değerlendirin, Kişiye özel tasarladığınız ürünleri pazarlayarak 14 şubat da gelir elde edebilirsiniz.

Karakalem özel resim çizimi yapın

Eğer Karakalem gibi bir yeteneğiniz varsa, Bir sevgilinin birbirlerine verebileceği nacizane bir hediye olabilir. Bu yöndeki yeteneğinizi Değerlendirmenin zamanı geldi! Bir tabloyu 75-100TL arasında rahatlıkla satabilirsiniz. Bu işe 1 ay önceden başlasanız günde 10 tabloyu rahatlıkla çizen bir kişi belki de bir kaç aylık geçinebileceği geliri sadece 14 şubat da kazanabilir.

Şubat ayına özel parfüm saat gibi ürünler satın

Sevgililer hediyeleşirken siz kazanın fırsatları değerlendirin, Küçük bir züccaciye dükkanız dahi olsa, bir bölümünü şubat ayına özel parfüm ve hediyelik eşyalar bölümüne ayırabilir. Veya önceden belirlediğiniz zaman çerçevesinde bu ürünleri internetten satabilirsiniz. Unutmayın bu dönemde Tüm şirketler cirosunu katlıyor.

14 şubat sevgiliye özel kıyafetler satın

Baskılı tshört , özel desenli kazak, çiftlere uygun hediyeleşebileceği kıyafetleri satın! Bu tarz ürünler bu dönemlerde hem hızlıca satılır hemde kar marjı yüksek olacaktır. Herkesin alabileceği ürünleri seviyede ürünleri satarsanız, kar marjınız da o kadar artacaktır.

Bu arada 14 şubat da sevgilisine ürün arayışına gidip de sitemize denk gelenler de olabilir, onlara tavsiyemiz. Sevgililer gününü ucuza çıkarmak istiyorsanız. Sevgililer günü gelmeden alatacağınız hediyeyi alın, Her ne hikmet ise bazı kadınlar bu güne çok değer verdiğinden mecbur kalıp fazla para harcaması yapmayın.

 

Bir önceki içeriğimiz olan Çiğköfte dükkanı açmak İsteyenlere başlıklı güncel makalemizde cig kofte dukkani maliyeti, çiğ köfte dükkanı ve çiğ köfte kar marjı hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar