Kapat

sermayesiz iş fikirleri 2018

Anasayfa ek iş - Ek gelir sermayesiz iş fikirleri 2018
sermayesiz iş fikirleri 2018,sermayesiz işler,çorap satmak,seyyar satıcı olmak,satış ortaklığı

Bu yazımızda 2018 yılında sermayesiz iş fikirlerinden bahsedeceğiz. Bu iş olanaklarının bazılarına çok küçük sermayeler koyabilirsiniz, keza ufak da olsa sermaye koymadan ticaret yapılmamaktadır.

Çorap satıcılığı yapmak
çorap satma işinde, ufak da sermaye ihtiyacı doğabilir, çorabı aldığınız yer size veresiye bakiyesi tanırsa hiç sermaye koymadan da bu işi yapabilirsiniz. Çorap satmak insanlar ile iletişimi iyi ve biraz da espiri kabiliyeti yüksek ise çok güzel çorap satışları yapabilir. çoraplarınızı doldurduğunuz bir bir torbaya alıp duraklar, cafe gibi kalabalık ortamlarda satılabileceği gibi, sabit bir yerde de  durarak çorap satıcılığı yapabilirsiniz. Fakat bu durumda dikkat etmeniz gereken şey bulunduğunuz ilçenin zabıtaları maalesef ülkemizde her türlü dilenmek gibi durumlara göz yuman zabıtalar bazen seyyar olarak çorap satma işleri gibi işler ile uğraşan kişilere müdahale bulunabilirler dikkat etmeniz lazım.

Satış ortaklığı yaparak sermayesiz para kazanın

Bu da ilginizi çekebilir  Teraryum | Minyatür Bahçe Yaparak para kazanmak

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de İnternet üzerinden satış ciroları her yıl yüksek oranlarda arttığı açıklanan resmi rakamlar ile gözlemekteyiz. özellikle İnternet üzerinden ve Telefon ile yapacağınız satış ortaklığı sistemi sayesinde hiç sermaye koymadan, satış ortaklığı yaparak çok ciddi rakamlar kazanabilirsiniz. Hatta bu tarz satış ortaklığında başarılı olup, çok büyük şirketleşmelere kadar giden örnekler çok fazladır. satış ortaklığı sisteminde, başarılı olmanız durumunda belki bir gün kendi personelleri başına geçebilirsiniz, sitemizden konu hakkında araştırmalar yaparak bu konu hakkında bilgilenebilirsiniz.

Seyyar satıcı olmak

seyyar satıcı deyip geçmeyin, bu işi yaparak büyük şehirlerde günlük 400-500 Lira civarı para kazanabilirsiniz. Yeter ki satacağınız, ürünü iyi bilin ve Seyyar satıcı kabiliyetiniz olsun, herkes sokaklarda seyyar satıcı olamaz en azından başarılı bir seyyar satıcı olamaz. Kalabalık şehirlerde fırsatları iyi değerlendirip 5TL’e sattığınız bir üründen 2Tl gibi bir kar bile kalsa hızlı satılan ürünlerden anlık ihtiyaçlara cevap verebiliyorsanız. 500 adet bile satabilirsiniz. örneğin güneş tutulması olduğu anda güneş tutulmasını seyrettirmek için güneş gözlüğü satışı yapmak gibi, fırsatı iyi değerlendiren bir seyyar satıcı anlık ticari kabiliyeti sayesinde çok ciddi gelirler elde edebilir.

Bu da ilginizi çekebilir  Evde Okuma Yazma Nasıl Öğrenilir Öğretilir

Sizlere seyyar satıcı olarak, Türkiye çapında meşhur olmuş ilham verebilecek bir beyfendinin videosunu izletmek istedik. Umarız feyz olur.


Yukarıda bahsettiğimiz işleri ek iş olarak yapabileceğiniz gibi, sürekli olarak geçiminizi sağlayabilirsiniz. Çalışmak isteyen  kişiler her zaman helalinden ekmeğini kazanır.

Bir önceki içeriğimiz olanAkşamları ek iş yaparak para kazanma başlıklı güncel makalemizde akşamları ek iş, akşamları iş çıkışı ek gelir ve ek gelir kazanma yolları hakkında genel bilgiler verilmektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir