Kapat

Operasyonel Filo Kiralama İşi Kurmak

Anasayfa
iş fikirleri Operasyonel Filo Kiralama İşi Kurmak

Operasyonel anlamdaki kiralama pazarının önümüzdeki yıllarda ciddi miktarda büyüyeceğini ortaya koyan araştırmalar sonucunda pek çok girişimci filo kiralama işine girmek için kolları sıvamış durumdadır. Operasyonel filo kiralama işi kurmak uzun vadede ciddi oranda ve ciddi miktarlarda para kazanımı sağlanması açısından atılacak en önemli adımlardan bir tanesi olarak görülür.

Operasyonel Filo Kiralama İşi için Gerekenler Nelerdir?

Operasyonel filo kiralama işini yapabilmek için gerekli olan belgeler arasında 2 tane yeni çekilmiş fotoğraf, yapı kullanımı izin kağıdı, ikametgah ve nüfus cüzdanı sureti, bağkur ya da sigorta belgesi, vergi levhasının fotokopisi, açılacak yer için su aboneliğinin açtırılması, tapu fotokopisi, kiralık ise kira mukavelesi, ticaret sicil gazete fotokopisi, itfaiyeden yangın önleminin alındığına dair rapor, cumhuriyet başsavcılığından alınmış sabıka kaydı gibi belgelerin belediyeye götürülmesi gerekir.operasyonel-filo-kiralama-isi-kurmak Operasyonel Filo Kiralama İşi Kurmak

Operasyonel Filo Kiralama İşi Karlı mıdır?

Kurumsal firmaların ve orta ölçekli şirketlerin elemanlarının kullanabilmesi için raç satın almak yerine bir filo halinde araç kiralama yoluna gitmeleri bu işi kurmak açısından oldukça motive edici bir durumdur. Operasyonel filo kiralama işi önümüzdeki 5 yıl içerisinde pazar içerisinde ciddi miktarda kar sağlayacak işlerden bir tanesidir.

Operasyonel Filo Kiralama İşinden Nasıl Para Kazanılır?

İş yerini açtıktan sonra her bütçeye uyacak olan araçları getirmek ve bunların kiralamasını yapmak, sektör içerisindeki diğer filo şirketlerine oranla bir miktar düşük ücretten kiralama işlemini gerçekleştirmek ve reklamlara yönelmek para kazanma işlemi için girişimcinin tercih edeceği yöntemler arasında yer alabilir.

Bir önceki içeriğimiz olan10 Bin sermaye ile yapılacak işler başlıklı güncel makalemizde 10 Bin sermaye ile yapılacak işler ve 10 Bin sermaye ile yapılacak işler 2018 hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar