Kapat

KOSGEB JAPONLAR İLE ENERJİ VERİMLİLİĞİ İÇİN ÇALIŞIYOR

Anasayfa
Firma haberleri KOSGEB JAPONLAR İLE ENERJİ VERİMLİLİĞİ İÇİN ÇALIŞIYOR
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
Teşekkürler

KOSGEB JAPONLAR  (jica) İLE ENERJİ VERİMLİLİĞİ İÇİN ÇALIŞIYOR

Üretimin en önemli ihtiyaçları içersinde olan Enerji tüketiminde tasarruf sağlamak için, kosgeb JİCA İle anlaşıp iş birliği yapıyor, 6 ili pilot bölge olarak seçen birleşim enerji tasarrufu ve verimli kullanımı üzerinde çalışmalar yapacak.

uluslar arası anlamda enerjiyi verimli kullanma anlamında araştırmalar yapan KOSGEB, “KOBİ’lerde Enerji verimliliği” projesi başlattı, kısaca JICA (Japonya uluslararası işbirliği ajansı) ile yürütülecek olan proje kapsamında daha uygun fiyata, daha fazla üretim hedeflenmekte.. Aynı zamanda kısıtlı enerji imkanlarını da iyi kullanmayı hedefleyen firmalara faydası olacak bu projenin detayları şöyledir;

KOSGEB çalışanları ve Yoshimi MATSUBARA beraber yürüttüğü proje kapsamında ilk etapta pilot il olarak seçilen iller şöyledir. Ankara,izmir,Antalya,Mersin,Bursa ve Kocaeli ile birlikte 6 ildir. Bu iller JİCA projesi enerji verimlili proje ekibi tarafından seçilmiştir.

Ankara BaşkenT organize sanayi bölgesindeki döküm işletmelerinden birinde proje için etüt yapılarak, Bilgilendirilme semineri verilmiştir.

Bu içeriği hemen okumalısınız  OSB arsalarına %100'e varan indirimler Yapılacak!

Sitemizde firma haberlerinin yanı sıra Kosgeb haberlerini de düzenli olarak takip edebilirsiniz.


“KOSGEB JAPONLAR İLE ENERJİ VERİMLİLİĞİ İÇİN ÇALIŞIYOR” üzerine 1 yorum

  1. Eski bir dost says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir