Kapat

Konya Şeker; 2016 yılında 50 bin çiftçiye 1 milyar dan fazla Ödeme Yaptı

Anasayfa
Firma haberleri Konya Şeker; 2016 yılında 50 bin çiftçiye 1 milyar dan fazla Ödeme Yaptı
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
Teşekkürler

Konya Şeker; 2016 yılında 50 bin çiftçiye 1 milyar dan fazla Ödeme Yaptı

Konyalı üreticinin kurtarıcısı haline gelen, Ürünlerin Tarlada kalıp emeklerin heder olmasına engel olmamakla birlikte; ürünlerin değerini de arttıran Konya Şeker, Konya çiftçilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yıl içersinde bölgedeki yaklaşık 50 bin çiftçiye Tam 1 milyar 350 milyon TL Ödeme yaptığını açıklayan kurum. Yaptığı yatırımlar ile patatesin de sanayi ürünü olarak ekilmesinin yaygınlaşması, ekonomik değerinin artırılmasını sağlayarak ciddi ekenomik denge sağlıyor. son dönemde 18 milyon 248 Bin civarı ödeme alan patates ve şeker üreticilerinin yüzlerini güldürdü.

bu vatanı en çok seven, Bu vatan için üretendir’ sloganı ile hizmetini devam ettiren Konya şeker; Pancarın yanı sıra arpayı,buğdayı,elmayı,üzümü,mısırı hatta ay çiçeğini de bölgenin ve Ülkemizin ekonomik kazancına dönüştüren Konya şeker bölgeden yaklaşık 50 Bin çiftçiden ürün alarak hem çiftçilere destek oldu, hemde ülke ekonomisine yaygın bir şekilde hizmetini devam ettirdi. Patates üreticisine 18 milyon Liradan fazla ödeme yapan kurumun yeni hedefi Dünyada ilk 5 içersine girerek Dünya markası olmak. Konya şeker büyüdükçe çifçilerin de büyüyeceğinin açıklamasını yapan kurum geçmişte 56 milyon lira civarında ödemeler yaparken aradan 15 yıl geçtiğinde 1 milyar 350 milyon Liranın üzerinde ödeme yaparak büyümesini devam ettiriyor.

Bu içeriği hemen okumalısınız  Migros Uyum Marketi Satın alarak işi büyüttü

Bir önceki içeriğimiz olanCoca cola'ın CEO'SU Mayıs 2017 de Değişiyor başlıklı güncel makalemizde coca cola ceo maaşı, James Quincey ve muhtar kent hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir