Kapat

Kar yağarken yapılacak iş fikirleri

Anasayfa ek iş - Ek gelir Kar yağarken yapılacak iş fikirleri

özellikle büyük şehirlerde, kar yağdığı zaman Trafiğinden tutun, günlük hayatın rutin işlerini yapmaya kadar hayat felç oluyor. Peki kışın gerek ek iş yaparak gerekse, kısa süreli iş fikri olarak yapılabilecek bir kaç iş önerisi sunsak hoşunuza gitmez mi? kar yağdığı zaman yapılacak iş fikirlerini anlatmaya başlayalım.

kar küreme işi yapmak

bu işi özellikle dar gelirli ailelerin takıldığı bölgede yapmayın, tabi bol bol sevap kazanmak istemiyorsanız. para kazanmak için bahşişi bol olan ilçelerin gelir ortalaması yüksek bölgelerinde yapmaya çalışın.  Bu işi ekip olarak yaparsanız daha fazla para kazanacağınızı unutmayın. Hiç bir bir şey bilmiyorsanız elinizde kürek dolaşın, yolda kalan arabaları trafiğe sokacağınızı falan söyleyerek gelir elde edin. Kar küreme işi zordur biraz kondisyon ister o yüzden bu işi yapmak için kürek kullanmayı bilen ve kondisyonu güçlü kişileri önermekteyiz.

Yolda kalan araçlara zincir satmak

Kar yağdığında, en büyük zorluktur araçları bir yerden bir yere götürmek hele ki yeni sistem kar lastikleri olmayan araçlar ilerleyemezler. kar yağışını önceden takip edip yağdığı an trafik kilit olduğu yerlerde zincir satmak veya zincir takmayı bilmeyen kişilerin araçlarına zincir takarak gelir elde edilebilir.

Bu içeriği Mutlaka okumalısınız  Bayanlara ek iş - evde Ekmek yapıp satma iş fikri

Biraz da içimizi ısıtalım ağlanacak halimize gülelim, birkaç komik kazanın derlendiği kar kazalarını izleyin, hatta bu videoları yanınızda tutup, kaza yapanlara izletin ki bu duruma düşeceklerini bilip sizden zincir satın alsınlar, işin şakası tabi ki bu iyi seyirler size..

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir önceki içeriğimiz olansermayesiz iş fikirleri 2018 başlıklı güncel makalemizde çorap satmak, satış ortaklığı ve sermayesiz iş fikirleri 2018 hakkında genel bilgiler verilmektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir