Kapat

İett Yolculukları Sizin için Kar olsun İstanbul’a Özel ek iş

Anasayfa
ek iş - Ek gelir İett Yolculukları Sizin için Kar olsun İstanbul’a Özel ek iş
istanbul kart

İstanbul’da Her gün iett araçlarını kullanarak seyahat eden milyonlarca kişi var. Küçük dolmuşlar hariç hepsinde İstanbul kart zorunluluğu var. Yolculuklarınız esnasında Para kazanmak mümkün! Belki de bu şekilde girişimci davranarak işe gidiş geliş yol paralarınızı bedavaya getirebilirsiniz. İett İstanbul kart ile ek geliri nasıl elde edeceğinizi size anlatıyorum.

Unutmayın bu yöntemi meslek haline getirip aylık 5 bin üzeri gelir elde eden uyanıklar şimdiden var. Fakat ihtiyaç var, Bu işi yapan bir kaç yüz kişi daha piyasaya girse işi yapan kişilerin para kazanmasını engelleyemezsiniz. Ayrıca biraz uyanık ve sermayeyi kediye yüklememek için dikkatli olmalısınız; Çünkü vicdana gelip elinizdeki sermayenizden de olabilirsiniz.

İstanbul Kartı boş olanlar kart basmaz ise İndiriliyor 

Büyük şehir belediyesi şoförlere İstanbul kart basmayanlar olursa eğer. 1 Durak taşıma yaptıktan sonra yolcu ödeme yapmadıysa indirmelerini söylüyor. Eskiden şoförler kartı olmayan kişilere sizin bu yapacağınız işi yapmasına müsaade edip gelen yolculara kart basmalarına izin veriyordu fakat çıkardıkları yönetmelikler ile Şoförlerin kart basmaları yasak oldu ve Yolcular ya indiriliyor yada otobüste kartı dolu olan kişilerin kartlarından basımları sağlanıyor.  İşte girişimcilerimiz tam olarak bu aşamada harekete geçecek. Bu işi meslek haline getirip yoluculuk dan ek gelir elde edebilirsiniz. küçük kar marjı koymuş olsanız bile emin olun kazanırsınız.

50 kuruş kar marjı ile kart basımı sağlasanız bile günlük işe gidiş geliş yoluculuğun da 20 basım yapılsa Aylık yoluculuk masrafınızı bedavaya getirirsiniz. Riskleri var tabi; Gelen yolcuda veya sizde bozuk para olmayabilir. Metrobüs gibi Her yerde İstanbul Kart dolumu yapılabilen bir yerde iseniz satışlarınız az olur. O yüzden Şehir içi çalışma yapan otobüslere binmeniz sizin ek gelirinizi artırır.

itt-den-para-kazanmak-300x182 İett Yolculukları Sizin için Kar olsun İstanbul'a Özel ek iş

istanbul kart para kazanmak,istanbul kart ek gelir,iett ek gelir

Neden sizden alsınlar?

İnsanlar İstanbul kart satın alıp içini doldurup yolculuk etmektense neden bizden satın alsın diyorsanız.

  • İstanbul kart ücreti ödememek için sizden alıyorlar.
  • Tek seferlik ihtiyaçlar olabiliyor, Örneğin evde unutulan kartlar yüzünden sizin gibi kişilere ihtiyaç olacak.
  • O anlık kartlarını boş unutmuş kişiler, sizden alım yapabilir.

İstanbul da Her gün 15 Milyon Yolcu Seyehat ediyor!

Biraz araştırma yaparsanız bu işin ne kadar karlı olabileceğini tahmin bile edemezsiniz. Hem bu işi yapmak için sadece otobüslerde dolaşmaya gerek yok. Duraklarda bekleyerek İstanbul kart basabiliriz. Böylelikle sermaye azalması olur. İstanbul da Her gün minimum 12-15 milyon yolcu işe gitmek yada bir işi olduğu için bir yerden bir yere gidiyor. Bu denli potansiyeli olan bir iş kaçmaz. Zaten her gün işe giderken vs bu çileyi çekiyorsunuz bunu neden kazanca çevirmeyin?

Bir önceki içeriğimiz olanWaffle dükkanı açmak başlıklı güncel makalemizde Waffle dükkanı açma maliyeti, Waffle dükkanı açmak ve Waffle dükkanı açmak avm hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar