Kapat

Güvenlik Ürünleri Satan Dükkan Açmak

Anasayfa
iş fikirleri Güvenlik Ürünleri Satan Dükkan Açmak

Bilişim dünyasının günden güne geliştiği ülkemizde güvenlik ürünleri satan dükkan açmak karlı bir yatırım olarak görülmektedir. Üstelik bu dükkanı ek ürünler ile zenginleştirerek ve bakım servis ekibi ile güçlendirerek marka oluşumu sağlamak mümkün.

Bu İşten Nasıl Para Kazanılır?

Bu işten nasıl para kazanılacağını özetle açıklamak gerekirse, bu sektörde işlemler nakit yürütülür. Güvenlik ürünleri dükkanı olan bir işletmeci ürünlerini nakit ve ya kredi kartı ile satın alabilir. Kredi kartı ile satın alma halinde ödemesini bir ay ötelemiş olur. Satış yaparken genellikle nakit satışlar söz konusudur. Bu sebeple para kazanma ayağı hızlı ilerler ve sermayeye nakit dönüşü hızlı olur.guvenlik-urunleri-satan-dukkan-acmak Güvenlik Ürünleri Satan Dükkan Açmak

Bu İş İçin Gerekenler Nelerdir?

Güvenlik ürünleri satan dükkân açmak fikri ile yola çıkan bir işletmecinin öncelikle iyi bir analiz yapması gerekir. Satacağı ürünler hangi markanın ürünleri olmalıdır? En çok tercih edilen marka hangisidir? Dükkânın bulunacağı semtteki binaların güvenlik düzeyi nedir? Bunun için soruları barındıran bir analiz yapılmalı ve cevaplar doğrusunda dükkânın açılacağı semt ve satılacak ürünlerin markası belirlenmelidir.

Bu İş Karlı mıdır?

Bu iş tek başına karlı olmayabilir. Güvenlik ürünleri satın alınırken döviz fiyatı üzerinden satın alınır ancak satarken Türk Lirası üzerinden satılır. Kur değişimi durumunda zarar etmek söz konusu olabilir. Bunun önüne geçebilmek ve bu işi karlı bir hale getirebilmek için muhakkak bakım servisi birimi bulunmalıdır. Bu birimden düzenli gelir akışı sağlanarak karlılık elde edilebilir.

Bir önceki içeriğimiz olanDamacana su satış işi açmak başlıklı güncel makalemizde damacana bayiliği, damacana satış işi yapmak ve damacana satışı hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar