Kapat

Dönerci açmak veya bayiliğini almak

Anasayfa
Bayilik veren firmalar Dönerci açmak veya bayiliğini almak
Dönerci açmak veya bayiliğini almak

Hazır tüketimler arasında en çok tercih edilen yiyeceklerin başında gelen Döner ve benzeri ürünlerin kar marjının gerçekten çok yüksek olması, işletme sahibi olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği konuların başında gelmektedir. Dönerci açmak ve Dönerci bayiliği almak isteyenler için bugün merak ettiğiniz firmaların sizlerden istediği şartları detaylı olarak ele almak istiyoruz.

Dönerci açmak veya bayiliğini almak için yapmanız gerekenler

Öncelikle açmak istediğiniz firmanın size ait mi yoksa başka bir firma adı altında mı açmak olduğuna karar vermeniz burada en önemli olan konuların başında gelmektedir. Eğer sizlerde başka bir firmanın çatısı altında iş yeri açmak istiyorsanız yapmanız gerekenleri buradan açıklamak istiyorum.

BABA DÖNER

İstanbul merkezli bir firma olan Baba Dönerin sizlere isim hakkını vermek için istediği şartları buradan açıklamak istiyoruz.

 • Tavuk ve Et döner olarak satış yapmanız gerekmektedir.
 • 1998 yılında kurulan ve günümüze kadar firma bu alanda lider kuruluşlar arasında yer almaktadır.
 • Şu an için toplam 25 adet şubesi bulunmaktadır
 • 100 adet şube hedeflenmektedir.
 • iş yeri olarak işletme sahiplerinden istenen dükkan boyutlarının  en az 30 m2  olması gerekmektedir.
 • Fiyat konusunda telefondan bilgi verilmektedir.

SR DÖNER

SR döner olarak faaliyetlerine devam eden firmaya başvuruda bulunmak için yapmanız gerekenleri buradan sizlere açıklamak istiyoruz. Son yıllarda giderek büyüyen ve her ilde görmeye alışık olduğumuz SR Dönerin bir parçası olmak istiyorsanız firma ile iletişime geçerek bu konuda yardım alabilirsiniz.

 • Bayilik başvurusu için 0-312-257-15-10 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz.
 • Aynı zamanda telefon numarası dışında başvuru formu doldurmanız gerekmektedir.
 • Adınız ve Soyadınız
 • Cep telefonu veya sabit hat numaranız
 • E-posta adresiniz
 • Bayilik istediğiniz il ve ilçenin tam adresini
 • Sizleri aramalarını istediğiniz müsait zaman dilimini
 • Ve son olarak ise sormak istediğiniz mesajlarınızı buraya yazarak bu konuda hakkında mail atmanız gerekmektedir.

Cadde KATIK Döner

2000 yılında kurulan ve günümüzde kadar gelen Cadde KATIK döner firması ile freanchise anlaşması yaparak sizlerde bu bünyede işletmenizi açabilirsiniz.

Fast Food tarzında çalışan ve 250’den fazla çalışanı bulunan firmanın Merkezi Türkiye’de bulunmaktadır. Toplam şube sayısı olarak şu an için 25 adet şubesi bulunan bu firmanın hedeflediği şube sayısı 100 olarak belirlenmektedir. İzmit /Kocaeli merkezli kurulan bu firmada ilgili kişinin Mahmut Kalkan olduğunu belirtmek istiyoruz. Telefon numarası olarak ise 0530 – 350 – 82 – 25 numaralı telefondan iletişime geçerek merak ettiğiniz soruların cevaplarını ilgili kişiden alabilirsiniz.

DOİS Döner

Fast Food tarzında kurulan ve kurulduğu 2007 yılından beri 20’den fazla şubeye sahip olan DOİS döner ile anlaşma yaparak sizde bu çatı altında dönerci işletmenizi kurabilirsiniz. Ancak bu konuda yapmanız gerekenleri sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

ZDE Döner Derviş Gökpınar firma ile ilgili olan kişidir. Hatay usulü döner olarak karşımıza çıkan bu firmanın toplam çalışan sayısı 200 olarak dikkat çekmektedir. Toplam şube olarak şu an için 20 şubesi ile aktif hizmet veren firmanın hedeflediği şube sayısının 100’ün üzerinde olduğunu belirtmek istiyoruz.

DOİS Döner bayilik almak için yatırım hakkında merak ettiğiniz bilgileri paylaşmak istiyoruz.

 • Şube açacak olan müşterilerin en az 120 Bin TL ile bu işe girmeleri gerekmektedir.
 • Ortalama olarak açılacak olan bir şubenin işletmeciye olan maaliyetinin 250 Bin TL civarında bulunduğunu belirtmek istiyoruz.
 • Nakit ihtiyacı konusunda ise elinizde en az 120 Bin TL paranın bulunması gerekmektedir.
 • DOİS döner ile yapacağınız anlaşmadan hemen sonra işletmenizin kurulması için gereken sürenin 45 gün olduğunu altını çizmek istiyoruz.

SARAY Döner

Saray döner bünyesinde faaliyetlerine devam etmek ve iş yeri açmak isteyen müşterilerin başvuru sırasında firma ile iletişime geçerek merak ettikleri soruları bulmaları gerekmektedir. 2016 yılında kurulan ve diğer girişimciler ile ortaklık yaparak bu konuda çalışmalarına hız vermek isteyen firmanın şu an için toplam 1 adet şubesi bulunmaktadır.

SARAY Döner Bayilik şartları

 • M2 fiyatı ile çalışan bu firmanın M2 başına talep edeceği kurulum ücretinin Bin TL olduğunu belirtelim.
 • Şube açmak için elinizde bulunması gereken minimum paranın 60 Bin TL olması gerekmektedir.
 • Açmak istediğiniz şubenin hazır olması için sizlerden istenen sürenin 30 gün olduğunu belirtmek istiyoruz.

Diğer firmalar hakkında merak ettiğiniz bilgileri bizlere yorum kısmından ulaşarak yazabilirsiniz. İşte Dönerci açmak veya bayiliğini almak hakkında merak ettiğiniz soruların cevapları.

Bir önceki içeriğimiz olanSu bayiliği almak başlıklı güncel makalemizde Su bayiliği açmak, Su bayiliği açmak için ne gerekli ve Su bayiliği açmak ne kadar hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

“Dönerci açmak veya bayiliğini almak” üzerine 1 yorum

 1. Cabbar Özkan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar