Kapat

Döner stop Devir edildi | Döner stop bayilik şartları

Anasayfa
Bayilik veren firmalar Döner stop Devir edildi | Döner stop bayilik şartları

Sabancı grup Şevket Sabancının torunu Can Köseoğlu’nun iştiraki olan Döner stop, Burger king gibi kuruluşları bünyesinde barındıran Ata holdinge bağlı TAB gıdaya devir edildi. TAB Gıda Dönerci ustası markasını da bünyesinde bulunduruyor, Bu Döner alanında ikinci markası olacak.

4 yılda 10 Şube sayısına ulaşmıştı

2014 yılında açılıp 1 Yılda 15 şube hedefi işe başlayan Döner stop markası istediği hızla büyüyemedi, 4 yılda 10 Şube sayısına ulaşan Döner stop Beklenen hızda büyüyemedi. Gıda sektöründe başarılı hizmet veren TAB satın alması ile hızlı bir şekilde büyüyeceğini düşünmekteyiz.

Franchising | Döner stop bayilik şartları| Döner stop bayilik başvuru adresi

Amacımız, uluslararası bir zincir restoran haline gelerek döneri tüm dünyaya Döner Stop kalitesiyle tanıtmak. Franchisee’lerimiz ilerleyen dönemlerde bu uluslararası başarının bir parçası haline gelecekler ve yarattığımız katma değeri paylaşacaklar. Örnek bir markayız. Var olan konseptlere yeni bir soluk getiriyoruz. Bu kapsamda, franchisee’lerimiz sektörde saygın bir marka temsilcisi olarak öne çıkacaklar.

Franchisee’lerimizi markamızı güçlendirecek iş ortaklarımız olarak görüyoruz. Kazancımızı markadan ve ürünlerimizden elde ediyoruz. Deneyimli yönetim kadromuz, franchise süreçlerini en uygun koşullarda yürütme konusunda iddalıdır. Bu yolda en adaletli koşullarla, her iki taraf için de kazanç ve keyif sağlayacak şekilde el sıkışıyoruz.

Franchisee’lerimize eğitim, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması, ortak reklam ve tedarik zinciri gibi çeşitli destekler veriyoruz. Franchisee’lerimiz Döner Stop’un pazarlama desteğinden ve pazar payından faydalanabiliyor. Hazır bir sistem devralarak, restoranın tasarımı ya da gerekli araç gereçlerin seçilmesi gibi detaylarla zaman kaybetmiyor. Oturttuğumuz sisteme ayak uydurarak ve Döner Stop’un know-how’ından da faydalanarak yatırımını gerçekleştiriyor ve işletmeye başlıyor.

Telefon: +90 216 413 0730
E-posta: franchise@donerstop.com.t

Döner Stop Bayilik alınabilir

marka bu işte uzman olan ata holding bünyesine geçince hızlı bir büyüyüşe geçeceğini düşünüyoruz. Döner stop bayilik şartlarını ilerleyen zamanda sitemize koyacağız. Fakat girişimcilerin ilerleyen zamanlarda hızla büyüyeceğini düşündüğümüz bu firmaya bayilik başvurusunda bulunabilir. (içerik düzeltilmiştir, bayilik başvurusunun yapılacağı forum bilgisi ve iletişim numarası verilmiştir.)

Bir önceki içeriğimiz olanSu bayiliği almak başlıklı güncel makalemizde Su bayiliği açmak, Su bayiliği açmak için ne gerekli ve Su bayiliği açmak ne kadar hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar