Kapat

Dergi ve Web Siteleri İçin Yazarlık Yapmak

Anasayfa
iş fikirleri Dergi ve Web Siteleri İçin Yazarlık Yapmak

İnsanlar gelirlerini artırmak için zaman zaman ek iş yapmak zorunda kalırlar. Dergi ve Web siteleri için yazarlık yapmak bu ek iş grupları arasında yer alır. İnsanlar bu işi diğer işlerden boşa kalan zamanlarında ve günün herhangi bir saatinde yapabilmektedirler. Bu insanlara ek para kazanma imkanı sunmaktadır.

Aranan Nitelikler

Dergi ve Web Siteleri İçin Yazarlık Yapmak için bilgi birikimi, özgün düşünce, akıcı yazı yazma, sorunları yorumlayabilme, çözüm üretme, sorunları çözebilme kurallarına uygun olarak düzenli bir yazı yazmak gerekir.dergi-ve-web-siteleri-icin-yazarlik-yapmak-1024x678 Dergi ve Web Siteleri İçin Yazarlık Yapmak

Ücretlendirme Nasıl Olur?

Dergi ve Web Siteleri İçin Yazarlık Yaparak para kazanmak kolay gibi görünse de bilgi ve birikim isteyen bir iştir. Bazı dergi ve web siteleri yazmış olduğunuz yazılar için, yazı başına para ödemesi yaparken, seo amaçlı makale yazdıran web siteleri kendi belirledikleri konularla ilgili olarak kelime başı ücretlendirme yapmaktadırlar. Ödeme şekilleri dergiler için genellikle aylık olarak yapılırken, seo amaçlı kelime bazlı makale yazdıran web siteleri ise belirli bir alt limit doldurulduktan sonra ödeme işlemlerini gerçekleştirmektedirler.

Değerlendirme

Dergi veya web siteleri için yazılan yazıların değerlendirmeleri yapıldıktan sonra onaylanan yazılar yayına hazırlanır ve onaylanan yazılar ücretlendirmeye tabi tutulur. Yazarın onaylanmayan yazıları hiçbir şekilde kabul edilmez ve ücret ödenmez. Onay için yazılan yazının konu içeriğine uygun olması ve yazım kurallarına uygun olması gerekir.

Bir önceki içeriğimiz olanDamacana su satış işi açmak başlıklı güncel makalemizde damacana bayiliği, damacana satış işi yapmak ve damacana satışı hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar