Kapat

Banka hediye puanı olanlar dikkat acele edin

Anasayfa
Firma haberleri Banka hediye puanı olanlar dikkat acele edin

Bir çok banka, müşterilerini uzun süreli tutmak ve alışverişe teşvik etmek için kampanyalar dahilinde hediye puanı veriyor. Bu puanlar sandığınız gibi siz harcamadığınız sürece hesabınızda kalmıyor. Bankaların büyük bir kısmı her yıl 1 ocak da bu puanları siliyor. Dikkat 2017 birikmiş puanlarınızı kurtarmak için son günler. Bankalar her yıl 31 aralık bitimi 1 ocak başında otomatik olarak siliniyor. Eğer kartınızda puan varsa silinmesin istiyorsanız harcamak için son 5 gün kaldı!

Silinen Banka puanı geri alınabilir mi?

Hayır alınmaz, verilen puanlar belli bir yasal düzenleme ile verilmediğinden, silmek bankanın insiyatifinde o yüzden silme günü gelmeden harcamanız gerekiyor. Fakat kartı kapacağım tehditdi ile eğer silinen puanınızı tekrar almayı deneyebilirsiniz. Banka kartı hediye puanınızı sorgulamak için hangi bankanın kartını kullanıyorsanız telefon ile arayabilirsiniz, mobil üzerinden sorgulamak gibi bir çok seçeneği mevcuttur. En kolayı telefon ile arayıp öğrenmek. unutmadan! her banka verdiği hediye puanını silmiyor  Bankanızı arayıp silip silmeyeceğini de sorabilirsiniz.

Banka kartı puanı geçen internet siteleri

Neredeyse bir çok internet sitesinde hediye puanlar geçerli, fakat her İnternet sitesinde her bankanın puanı geçmiyor. Herkesin kullandığı bir kredi kartı kullanıyorsanız N11,Sahibinden,Gitti gidiyor ve Sanal pazar gibi siteleri kullanarak kazandığınız hediye puanları harcayabilirsiniz.

Banka puanı geçen marketler

Marketlerde de aynı internet siteleri gibi Hediye puanlarını harcayabilirsiniz lakin, Marketlerde Tüm bankaların puanları geçmez alışverişe başlamadan önce hediye puanını geçip geçmediğini sorabilirsiniz. Ayrıca Benzin istasyonların da da hediye puanlarını harcayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak isteyen firmalar Hediye puanlarını da harcamak isteyip istemediğinizi sormaktadırlar.

Bir önceki içeriğimiz olanasgari ücretten 400 Personel çalıştıran Genç girişimci Nusret başlıklı güncel makalemizde nusret başarı hikayesi, Nusret girişimci ve Nusret gökçe hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar