Kapat

Akşamları ek iş yaparak para kazanma

Anasayfa
ek iş - Ek gelir Akşamları ek iş yaparak para kazanma
akşamları ek iş yaparak para kazanma

Her ne kadar ek iş ve ek gelir gibi konuları ağırlı olarak işlesek de şunu belirtmek isteriz ki, ek iş fazladan yıpranmak ve ömrünüzün törpülenmesi demek! ek iş yapmaya başlamadan önce masraflarınızı kısmanız, Daha tasarruflu bir hayat yaşayarak sağlığınızı korumanızda fayda var. Fakat ne kadar muslukları kıssanız da ek iş yapmaya ihtiyacınız var, Para kazanmak zorunda iseniz, sizlere Akşamları ek iş yaparak para kazanma için birkaç iş fikri sunacağız. Bahsettiğimiz ek işler ile belkide normal maaşınızdan daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Satış ortaklığı ile ek gelir

affiliate marketing de denilen, sistem. Firmaların ürünlerinin satışından kar marjı vermesi diye kısaca tanımlayabiliriz. Bu sistemi Türkiye’de en iyi Avon markası oturmuş bir sistem ile yapmaktadır. Firmalar ürünlerini satan kişilere belli oranlarla kar marjı vermektedir. Akşamları ek gelir elde etmek isteyen kişiler, Satış ortaklığı ağlarını araştırarak kendilerine ek gelir elde edebilirler. Ek gelir elde etmek isteyen bayanlar da avon, oriflame gibi markaların satış ortaklığını deneyebilir. Çok geniş bir anlatıma ihtiyaç duyulan satış ortaklığı sistemi hakkında zaman içinde sitemizde yazılar yazılmaktadır, site içi aramalar yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Youtube ve instagram gibi portallara video ekleyerek Para kazanma

Bu ek gelir yöntemi özellikle genç ve bilgisayar tecrübesi yüksek kişiler için önerebileceğimiz bir yöntemdir. Youtube’e video yükleyerek reklam gelirleri elde edebilirsiniz, fakat video çekmek çoğu zaman meşakkatli ve zaman alan bir iş olduğundan bu işi severek yapmak gerekir, bir çok youtuber bu yöntemler ile kazandığı paralar ile ev araba hatta video aldığı bilinmektedir. instagram gibi portallara da video ve resim ekleyebilirsiniz. Bazı markalar size ürünlerinin tanıtımları için size ücret ödeyebilir, ücretsiz ürünler yollayabilirler.

ilginc-is-fikirleri Akşamları ek iş yaparak para kazanma

ilginc is fikirleri

İnternet üzerinden ürün satışı yaparak para kazanma

az sermaye ile birkaç ürün alıp, sahibinden,gitti gidiyor ve n11 gibi sitelere koyabilirsiniz, daha kolayı size kendi şahsım yaptığım bir işi söyleyeyim Üniversite yıllarımda, İstanbul’da bir alışveriş merkezinde stant görevlisi olarak çalışıyordum, Yanımda zincir elektronik marketlerden biri vardı, onların yapmış oldukları büyük indirimli ürünlerin gidip resimlerini çekiyordum, sahibinden.com’a yüklüyordum. 2009 yılında aylık 650TL maaş alıyordum. bu yöntem ile günlük 20TL -40TL Arasında ek gelirim oluyordu, müşteriler İstanbul içi olursa saat 10 da çıktığım için, sabah geç başlıyordum, sabah sattığım ürünleri teslim edip, işe başlıyordum maaşımdan fazla para kazanıyordum. Sizde bu şekilde yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Ben sabah erken dağıtım yapıyordum sizde akşamları dağıtım yapabilirsiniz.

Yaptığınız mesleği akşam eve Taşıyarak ek gelir elde edin

örneğin, telefon tamirciliği yada bilgisayar tamirciliği yapıyorsanız, çevrenizdeki kişilere bu işleri yapabilirsiniz. Akşamları bildiğiniz bir işi yaptığınızdan çok daha rahat yapacaksınız. Ayrıca fiyat olarak vergi kira gibi bir çok etkenden muaf olduğunuz için verdiğiniz hizmeti düşük fiyatlara yaptığınızdan, müşterileriniz de memnun kalacaktır.

Ek gelir olarak yazacağımız çok fazla şey olmasına karşın, okuyucu fazla yormamak için yazımıza son veriyoruz, dilerseniz site içi arama yaparak akşamları ek gelir elde edebileceğiniz diğer yöntemleri okuyabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimiz olan Evde Okuma Yazma öğreterek para kazanma başlıklı güncel makalemizde eğlenceli okuma yazma, okuma yazma nasıl öğretilir ve okuma yazma öğretme hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

“Akşamları ek iş yaparak para kazanma” üzerine 1 yorum

  1. Ataşehirli says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar