Kapat

2018 de Yapılacak popüler iş fikirleri

Anasayfa Girişimcilik 2018 de Yapılacak popüler iş fikirleri
püpeler iş fikirleri

Her geçen gün, yeni iş fikirleri piyasada oluşuyor. Bundan 30 yıl önce popüler olan işler bugün standartlaşmış belki de gelişen teknoloji ile kimsenin yapmadığı bir iş konumuna gelmiş olabilir. sizlere 2018 yılında popülerleşip uzun yıllar gündeme oturacak iş fikirlerinden bahsedeceğiz.

Sanal paralar İle Yeni bir çağ atlayabilir

özellikle bitcoin gibi piyasada işlev gören Ethereum, Ripple, IOTA, Dash ve Litecoin sanal para birimleri dünyada 5-10 yıl sonra yeni bir çağ olarak kabul görebilir. Normal para birimlerinden farklı olarak çok hızlı çıkışlar ve düşüşler gören bu para birimleri. Yatırımcılarına farklı bir ticaret ve para kazanma yöntemleri oluşturur oldu.

Sanal paralar ülkemiz nazarında resmi olarak kabul görmemiş olsa da, bir çok dünya ülkesi kendi sanal paralarını çıkarmak için başlamış, gazete ve haberlerde çıkan bu yöndeki haberler sayesinde bir çok noktada kendilerinden bahsettirmiştir. Çok cüzzi de olsa yatırım yaparak ilerleyen zamanlarda büyük miktar paralar kazandırılabileceği gibi, zarar da edebilirsiniz. Döviz bürosu ve kuyumcular gibi İnternet ortamında bu işin alım satımını yapmaya başlayanlar çoktan oluştu bile..

bitcoin-ticareti 2018 de Yapılacak popüler iş fikirleri

uygulama satışı,kahve cafe açmak,sanal para ticareti

Parti evi çocuk oyun evlerinin açılması

sanal paralara nazaran, sermaye gerektirse de özellikle sosyal medyada Fotoğraf paylaşımlarının artması ile ülkemize yurt dışından transfer ettiğimiz bu kültür, giderek yaygınlaşmaya başladı.. 2018 yılında bu işin giderek tavan yapacağının ön görüsü içindeyiz. Fakat bu işi yapmak için minimum 50 bin sermaye maksimum 5 milyon sermaye ile de açabilirsiniz, sermayesinin ve yapılacakların ucu açık.

Bu da ilginizi çekebilir  evde Gözleme yaparak ek gelir elde etme

Kahve cafeler revaçta

Eski bir kültürümüz olan kahve, son yıllarda eski popülerliğini giderek yakalamaya başlıyor. Özellikle ülkemize gelen Suriyeli akımı ile unutulmuş olan kahve kültürü yeniden hatırlanmış, her geçen gün çevremizde açılan kahve cafeleri görebilirsiniz. 2018 yılında kahve cafe açmak isteyen kişilerin sayısı artacaktır.

Uygulama satışı iyi bir tercih olabilir

Mobil uygulamalar hayatımıza bomba gibi düştü, teknolojinin gelişmesi ile bir çok kolaylık sağlayan bu uygulamaların satışları dükkanlara kadar düşebilir. Mobil uygulamalar ile kitaplar, faydalı içerikleri dükkanlardan veya İnternet üzerinden satışını gerçekleştirebilirsiniz. 2018 ve gelecek yıllarda daha da artacağını düşündüğümüz bu para kazanma yöntemini tavsiye ederiz.

yazı ara ara güncellenecek.

Bir önceki içeriğimiz olanOto yıkama dükkanı açmak başlıklı güncel makalemizde Oto yıkama dükkanı açmak, Oto yıkama dükkanı açmak kaç para ve Oto yıkama dükkanı açmak ne kadar hakkında genel bilgiler verilmektedir.

Bu da ilginizi çekebilir  Kahve cafe açmak
0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir