Kapat

10 Bin sermaye ile yapılacak işler

Anasayfa
Girişimcilik 10 Bin sermaye ile yapılacak işler
10 Bin sermaye ile yapılacak işler , 10 Bin sermaye ile yapılacak işler 2018
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
Teşekkürler

10 Bin TL sermayem var ve bir işe atılmak için çaba göstermek istiyorsanız, sizlere buradan 10 bin sermaye ile neler yapabilirsiniz, bu konuda merak ettiğiniz bilgileri açıklamak istiyoruz. Son yıllarda gelişme gösteren birçok sektörün 10 Bin TL ve altında kurulduğunu sizlere buradan belirtmek istiyoruz.

10 Bin sermaye ile yapılacak işler nelerdir?

 

10 Bin TL aslında girişimcilik yapmak için son derece düşük bir rakam ancak bu rakam ile de bir işletmenin sahibi olarak girişimcilik hayatınıza başlayabilirsiniz. Bu yüzden ufak gibi görünen bu rakamla doğru işe atılım yaparak firman sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Çiğ köfte bayiliği

Ülkemizde sayıları her geçen gün artan ve AB standartlarına uygun hale getirilen çiğ köfte bayiliği düşük bütçe ile açılacak işler arasında ilk sırada gelmektedir. Burada yapmanız gereken isim yapmış olan bir firma ile anlaşarak işletmenizi açmak sizlere önemli bir adım kaydettirecektir. Tabi isterseniz işletmenizi kendi adınıza da açma fırsatınız bulunmaktadır. Ancak tanınmış markaların isimleri ile yola çıkmak ilk etapta sizlere ciddi kazanç getirecektir. Bu yüzden bu işe başlayarak 10 Bin TL’niz ile işletmenizi büyütebilirsiniz. Açmak istediğiniz bölgenin fizibilite çalışmasını iyi yaparak bu işe adım atmanız son derece önemli olan konuların başında gelecektir.

Bu içeriği hemen okumalısınız  lider girişimcilerde olması gereken 9 özellik

Sabun bayilikleri

Otellerde, Panayır alanlarında ve birçok yerde karşımıza çıkan tek kullanımlık sabunlar artık hayatımızın değişmez parçaları arasında yer almaktadır. Bu yüzde de 10 Bin TL sermaye ile işe atılacak olan kişilerin sabun bayilikleri açarak işletme sahibi olmaları büyük bir kazanç sağlamalarına yardımcı olacaktır. Açacağınız bir dükkan veya depo ile birlikte firmalara özel olarak sabunlar üreterek bu alanda işletmenizin büyümesine yardımcı olabilirsiniz. Ancak burada yapmanız gereken en önemli adımın firmalar ile iyi ilişkiler kurarak kısa süre içerisinde kendinize işletme bağlamak olacaktır.

İnternet üzerinden para kazanmak

Aslında birçok kişinin en çok tercih ettiği yöntemlerin başında gelen internet sektöründen de bu parayla ciddi anlamda bir getiri elde edebilirsiniz. Web sitesi alarak veya internet üzerinden ürün satışı gerçekleştirerek 10 Bin TL’nizin değerlenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Profesyonel olduğunuzu düşündüğünüz alan üzerinde açacağınız web sitesi üzerinden ürün satışı yapabilir, veya internet haber sitelerine benzer bir web sitesi açarak burada bulunan reklamlar üzerinden para kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bu içeriği hemen okumalısınız  Uçurtma Yapıp Satmak iyi fikir

İnternet üzerinden kazanacağınız paranın hem maliyet açısından daha düşük olacak olması ileriye dönük olarak daha kolay hamleler yapmanıza yardımcı olabilir. Dükkan kirası, elektrik , su , doğalgaz gibi fatura derdinizin bulunmayacağı bu sektöre yönelmek için iyi bir araştırma yapmanızı sizlere öneriyoruz. Ciddi anlamda kafa yorulması gereken bu sektör üzerinde işletme sahibi olarak daha uzun süreli bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Çin’den ürün getirip satabilirsiniz

piyasada çok hızlı gidecek olan, telefon aksesuar, yada keşfettiğiniz ürünleri Çin üzerinden getirerek ürünler satabilirsiniz. Çok büyük firmalar ile rekabet etmek tabi ki zor olacaktır bu sermaye ile fakat. Tek ürün getirerek başarılı olabilirsiniz. daha fazla detay için Çin’den ürün getirip satmak isimli konumuzu inceleyebilirsiniz.

Çilingir dükkanı açabilirsiniz

Çilingir mesleği emek ağırlıklı bir iştir. müşterilere daha hızlı hizmet verebilmek için bir motorlu bisiklet ve iyi bir iş eğitimi ile bu işi yapabilirsiniz. İstanbul, Ankara gibi nüfus yoğunluğu fazla olan şehirlerde gayet güzel işler başarılabilir. Çilingir dükkanı açmak için devletin istediği birkaç şey var. site içi arama bölümünü kullanarak çilingir dükkanı açmak ile alakalı yazımıza ulaşabilirsiniz.

Bu içeriği hemen okumalısınız  Ev hanımlarının evde el işi yaparak para kazanabileceği 3 iş fikri

10 Bin TL ile yapılacak işler arasında kafanıza yatan işleri yorum kısmından bizlerle paylaşarak bilgi alışverişinde bulunmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimiz olanOto yıkama dükkanı açmak başlıklı güncel makalemizde Oto yıkama dükkanı açmak, Oto yıkama dükkanı açmak kaç para ve Oto yıkama dükkanı açmak ne kadar hakkında genel bilgiler verilmektedir.


“10 Bin sermaye ile yapılacak işler” üzerine 1 yorum

  1. Mutsuz says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir