Kapat

10 adımda iş stersini başarıya çevirmek mümkün

Anasayfa
Girişimcilik 10 adımda iş stersini başarıya çevirmek mümkün
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
Teşekkürler

Çoğumuz, kariyerimizi ve akademik başarılarımızı etkileyebilecek unsurların başının stres olduğunu her zaman vurgularız. Peki bunu büyük bir başarıya dönüştürmenin en iyi yolu nedir ?! Bunlar dünyanın en başarılı insanlarının basamaklarıdır. iş stresi bu yazıda okuduklarınızı yaptıktan sonra aklınızdan kayıp olup gidecek.

1.Hayatında her günün yeni bir hayat olduğunu bil. Bunu çok iyi bilmek zorundasınız ve kimse sizi yargılayamaz; bu nedenle kendinizi kucaklayan ve etrafınızdaki herkesi kuşatarak başlayın; o gün yeni bir hayat başlatacağınızı bilin.

2. Hayatınızda başarmak istediğiniz en güzel şeyleri sadece 5 dakika düşünmeye başlayın.

3. İyi bir kahvaltı hazırlayın ve biraz taze meyve suyu için, bugün için SADECE bir plan koymaya başlayın … yarın değil de haftanın ardından … bugün.
4. Programınızı gülümseyerek başlayın ve kendiniz hakkında iyi hissedin, çünkü dünyadaki birçok insandan çok daha iyisiniz.
5. Günlük programınıza odaklanın. Sadece dünyayı unutun, geçmişi, geleceği veya sizi bir an bile düşünmeni sağlayacak dikkatini dağıtmaktan vazgeçin. O an sadece sizin için durdurulduğunu BiliniZ. Dünyanızın kralı olduğunuzu BİLİYORUZ. Yani bir kral gibi davran!
6.Programınızı sanki son anınız bittikten sonra her anını kucaklayın … tanıdığınız ve bilmediğiniz insanlar kadar selamlayın.
7. Hafif bir egzersiz yapın ve iyi bir akşam yemeğiniz yapın … geceleri yatağa girdiğinde, yarın ne olacağını düşünmeyin … Kendinizle ilgili çok olumlu düşünün ve kendinizi iyi hissedin ve iyi iş çıkardığınız için kendinizi tebrik ederim programınıza.
8. Başkalarının seni kutlaması, tezahürat yapması veya yaptığınız bir şey için teşekkür etmeyi beklemeyin … Hayattan istediğin tek şey, günlük programınızı bitirmek ve günün sonunda mutlu olmaktır … bu kadar!
9.İstediğiniz her şeyi gerçekleştireceğinize inandınız ve tüm rüyalarınız gerçekleşecek çünkü tüm insanlar gücünü sürdüremeyecek ve günlük programlarını bozmadan koruyacak!
10.Yaptığınız işe yüzde yüzünüzü koyun.
11. on birinci önerimiz o da joker ve en önemlisi olsun. Küçük, büyük, Üstün veya alçak iş yok …

Bu içeriği hemen okumalısınız  Lcd Monitörden Tv Yapımı

Bir önceki içeriğimiz olanBaba döner bayilik şartları başlıklı güncel makalemizde baba döner, baba döner bayiliği ve baba döner bayilik hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir