avatar

Sonax Bayiliği aranan şartlar ve Yatırım Maliyeti hakkında bilgi

23 Ocak 2017
308 views
 • Sonax Bayiliği aranan şartlar ve Yatırım Maliyeti hakkında bilgi

  sonax Bayilik fırsatları hakkında bilgi sunduğumuz bu yazıda, oto yıkama ve kuaför sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş en bilindik markalarından olan sonax markasının bayilik şartları hakkında bilgilendirmeler sunacağız?

  Oto yıkama sektöründe Sonax bayiliğini tercih etmeniz için firma hakkında küçük birkaç bilgi şöyledir.

  Sonax Sadece Türkiye’de hizmet veren bir marka değil, dünya çapında prestij sahibi car care firmasıdır, Uzun yıllar hizmet veren marka Türkiye’nin en eskisidir. ülkenin en geniş bayi ağına sahip oto yıkama firmalarından biridir, ISO 9001 VE 14000 Sahip bir firmadır. Nano teknolojisi kullanarak farklı müşterilere hitap etmektedir. aynı zamanda çok kazandıran oto yıkama firması olduğunu iddia etmektedir.

  Ülkemizde Artan araç sayısı ile oto yıkama sektörü de cazip bir hale gelmiştir. 2017  İtibari ile ülkemizde yaklaşık 10 milyon araç bulunmaktadır. Bazı araçlar ayda bir bazı araçlar 15 günde bir yıkatılmaktadır, Hal böyle olunca ülke genelinde çok ciddi rakamlara veren oto yıkma ücretleri ödenmektedir. Benzin istasyonlarındaki oto yıkama standları dahil ülkemizde yaklaşık 500.000USD oto yıkama, motor temizliği,boya koruma ücretleri harcanmaktadır. Hal böyle olunca sonax gibi oto yıkama firmalarının bayilik verme olasılıkları artmaktadır.

  Sonax Müşterilerine Ne tür hizmetler verir?

  Araç temizliği, Boya bakım ve boya koruma (car care), boya parlatma,Detaylı iç temizlik,Cam filmi,kaporta kaplama uygulaması gibi hizmetler verilmektedir.

  Sonax Bayilerine mimariden, dizayne, işletmelerde uygulanacak hizmetlere, eğitim desteği, iş yapılış şekli, kullanılacak malzeme alet ekipmalar, destek satış ürünleri,Reklam malzemeleri gibi bir çok konuda destek sunmakta olup. Sonax’dan aldığınız bayilik ile işyeriniz işletilmeye hazır bir şekilde teslim edilir.
  Sonax Bayilik şartları şöyledir:
  Mevcut bir sonax Bayii ile 5KM Mesafe aranmaktadır, Minimum 400-450M2 Kapalı alan ile hizmet verilmeli,Yerleşim bölgesi araç ve nufus sayısı yeteri kadar olmalı,Çalışma alanlarının belirtilen standarlarda olması gerekmektedir, Resmi kurumların oto yıkama hizmeti verilmesinde herhangi bir sakınca görmeyeceği yerler olması gerekmeketidr.

  Sonax Bayilik bedeli almadığı gibi, yaklaşık 500M2 Hizmet alanı kuruluş maliyeti 40-50Bin Euro civarında olmaktadır.

  sitemizde diğer oto yıkama firmalarının bayilik şartları hakkında da bilgiler sunulmaktadır, site içi arama yaparak diğer oto yıkama firmalarına ait bayilik ve şartları hakkında bilgiler bulabilirsiniz. iyi fikir olarak Bir çok firmanın bayilik bilgisini sunmaya çalışmaktayız.

  Açıklama
  sonax-bayilik-şartları Sonax Bayiliği aranan şartlar ve Yatırım Maliyeti hakkında bilgi
  Makalenin adı
  Sonax Bayiliği aranan şartlar ve Yatırım Maliyeti hakkında bilgi
  Açıklama
  Sonax Sadece Türkiye'de hizmet veren bir marka değil, dünya çapında prestij sahibi car care firmasıdır, Uzun yıllar hizmet veren marka Türkiye'nin en eskisidir. ülkenin en geniş bayi ağına sahip oto yıkama firmalarından biridir, ISO 9001 VE 14000 Sahip bir firmadır. Nano teknolojisi kullanarak farklı müşterilere hitap etmektedir. aynı zamanda çok kazandıran oto yıkama firması olduğunu iddia etmektedir.
  Yazar
  Yayıncı adı
  iyifikir.gen.tr
  Yayıncı Logo
  YİFİKİR Sonax Bayiliği aranan şartlar ve Yatırım Maliyeti hakkında bilgi

  googleden böyle geldiler:

  • sonax isim hakki
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Simit sarayı Bayiliği Hakkında bilgi
  Simit sarayı Bayiliği Hakkında bilgi
  Hat Döner Bayilik Hakkında
  Hat Döner Bayilik Hakkında
  ekomini market Bayilik ve Ekomini market Hakkında
  ekomini market Bayilik ve Ekomini market Hakkında
  Burger King franchise Bayilik Şartları
  Burger King franchise Bayilik Şartları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.