avatar

Simit sarayı Bayiliği Hakkında bilgi

8 Şubat 2017
277 views
 • Simit sarayı Bayiliği Hakkında bilgi

  Türkiye’nin Kültürünü dünyaya tanıtan öncü marka simit sarayı Bayilik şartlarından bahsetmeden önce, Simit sarayı hakkında Birkaç bilgi vermek istedik. Dünya çapında hizmet sunmaya devam eden marka, Yurt dışı şirketleri ile beraber yaklaşık 30’a yakın şirket ile hizmet vermektedir. 6500 kişiye hizmet veren simit sarayı günlük 500.000 Kişiden fazla kişiye hizmet vermektedir. Dünyanın 25 ülkesine hem ülkemizin geneleksel lezzeti olan simiti tanıtmak hemde ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedefleyen bir markadır. Yılların tecrübesi ve Marka kimilği ile işletmeye her konuda destek vermeyi hedeflemektedirler. Simit sarayı bayilik verdiği kişilere gerek mağaza açılışı gerekse mağaza işleyişi sırasında gerekli tüm eğitimleri sağlamaktadır. Bilimsel verilere dayalı olarak Tüketicilerin beklentileri ve istekleri doğrultusunda vermiş olduğu hizmetleri yönlendiren bir markadır simit sarayı.

  Simit sarayı Bayilerine Yurt içinde ve Yurt dışında başarılı franchise yöntemi uygulamaktadır, Hizmet kalitesini belli başlı standarlara göre arttırmaktadır. Sistem müşteri alışkanlıklarına göre devamlı olarak kendisini yenileyen bir sistemdir. Kendi işini yapmak isteyen yatırımcılarına Dünya çapında bilinen bir marka olması münasebeti ile çeşitli avantajlar sunmaktadır.

  Simit sarayının sunmuş olduğu franchise sisteminde Cadde konsepti, AVM konsepti, kiosk konsepti ve Mahalle konsenpti olmak üzere
  4 çeşit hizmet şekli vardır. Bu konseptlere göre simit sarayının istemiş olduğu genel şartlar şöyledir.

  simit sarayıCadde konsepti bayilik şartları
  Müşteri potansiyeli yüksek, Yoğun insan akışına sahip görünürlüğü ön planda olan dükkanlar. Bölgenin yaya ulaşımına hakim cadde pozisyonunda konsipttir. 150m2 üzeri 8mt ön cephe genişliği ve en az 3mt tavan yüksekliği ayrıca 30m2 üstü bahçe veya teras alanı olması gerekmektedir.
  simit sarayı AVM konsepti Franchise Şartları
  Minimum 120m2 kapalı alan 8m2 cepeli ve minimum 30m2 bahçe veya teras alanı bulunan ayrıca AVM içinde soğuk depolama alanı olması gerekmektedir.

  Genellikle Duraklar, metro istasyonları, AVM, Üniversite,Benzin istasyonu tarzı insan sirkilasyonu fazla olan yerleşim alanlarına uygun olan konsepttir. Büfe tarzı alanlar bu alanlara örnektir. Minimum 20m2 yerleşim alanı, müşterilere servis imkanı olan dükkan gereksinimlerini karşılayabilecek elektirik su gibi alt yapıları olan noktalara uygulanabilir.

  Simit sarayı Mahalle konsepti Bayilik şartları

  Ana cadde olmamak ile birlikte Bölgenin 3. derece yaya sirkilasyonunda bulunan veya Toplu konutların içinde, Hastane,üniversite çevreleri gibi konumlara kurulabilmektedir. en az 70m2 dükkan alanı,5mt Ön cephe 3mt tavan yüksekliği ve bahçe ve teras alanı istenilmektedir.

  Simit sarayı bayilik yatırım yaklaşık olarak açılacak konsept şekli ve Hizmet verilen Bölgelere göre değişmek ile birlikte minimum 250 Bin Tl civarındadır. Dünya çapında bir marka olması dolayısı ile Türkiyenin ve Dünyanın her yerinde rahatlıkla açılıp işletilebilecek bir kapasitiye sahiptir.

  Açıklama
  SİMİT-SARAYI-BAYİLİK Simit sarayı Bayiliği Hakkında bilgi
  Makalenin adı
  Simit sarayı Bayiliği Hakkında bilgi
  Açıklama
  Türkiye'nin Kültürünü dünyaya tanıtan öncü marka simit sarayı Bayilik şartlarından bahsetmeden önce, Simit sarayı hakkında Birkaç bilgi vermek istedik. Dünya çapında hizmet sunmaya devam eden marka, Yurt dışı şirketleri ile beraber yaklaşık 30'a yakın şirket ile hizmet vermektedir
  Yazar
  Yayıncı adı
  iyifikir.gen.tr
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Sonax Bayiliği aranan şartlar ve Yatırım Maliyeti hakkında bilgi
  Sonax Bayiliği aranan şartlar ve Yatırım Maliyeti hakkında bilgi
  Hat Döner Bayilik Hakkında
  Hat Döner Bayilik Hakkında
  ekomini market Bayilik ve Ekomini market Hakkında
  ekomini market Bayilik ve Ekomini market Hakkında
  Burger King franchise Bayilik Şartları
  Burger King franchise Bayilik Şartları
 • 3 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  • simit sarayı franchise 2016
   simit sarayı yurtdışı şubeleri
   simit sokağı franchise bedeli
   simit sarayı iletişim
   1 simitin maliyeti
   simitçi bayilik
   simit sarayı mahalle
   simit firmalari

  • İsminiz Omer Buyuk

   Merhabalar
   Adim Omer
   26 seneden beri Ingilterede Londra nin disinda Gatwick Havaalanina yakin Crawley Kasabasinda kaliyorum.
   Isim Otelcilik ve Restorantcilik.Gatwick Havaalaninda veya buraya yakin cevrede simit Sarayinin cok guzel bir bayiligini isletmek istiyorum,bana bu konu hakkinda yardimci olursaniz cok sevinirim.
   Boyle bir kalabalik yerde Simit sarayinin acilmasi cok iyi olur ve yuz de yuz kesinlikle eminim ki cok guzel bir hizmet veririz,
   Konu hakkinda bilgilendirirseniz sevinirim.
   Saygilar
   Omer Buyuk

   • ömer bey iletişim bilgilerinizi yollarsanız simit sarayı yetkililerine konu hakkında bilgilendirmeyi ücretsiz olarak yapabiliriz kolay gelsin.

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.