avatar

Parti evi ve oyun evi açarak para kazanma

1 Ocak 2017
4.555 views
 • Parti evi ve oyun evi açarak para kazanma

  Parti evi ve oyun evi açarak Para kazanma

  Son günlerde özellikle bayanlar; özel günlerini ve çocuklarının özel günlerini evlerinin dışında bir mekanda kutlamaya başladılar; Buda girişimciler için gelir kaynağı haline gelmeye başladı, Sizlere bu yazımızda Oyun evi ve Parti evi açılışı hakkında genel anlamda bilgiler sunmaya çalışacağız.

  Bayanlara ek iş Parti evi açarak Para kazanın

  Ev hanımları evde oturmaktan sıkıldınız, ve kendinize ailenizi de aksatmadan hem kendinizi oyalayacağınız Hem de aile geçiminizi katkıda bulunacağınız bir ek gelir kaynağı mı arıyorsunuz? Size göre bir önerimiz var! Parti evi açarak Hem eğlenceli zamanlar geçirebilir; Eğlenirken ailenize maddi anlamda da katkıda bulunabilirsiniz. En azından kazandığınız ek gelir ile kendi şahsi giderlerinizi karşılayabilirsiniz. Unutmayın Bazı ek gelirler ev bütçelerinin bazen asıl kaynağını dahi geçebilir. Parti evi açarak sizde Asıl ev geçiminiz den daha fazla dahi kazanabilirsiniz.

  Parti evi Nedir?

  1-13 yaş arası çocuk ve genç adaylarının; özel günlerini arkadaşları ile kutlayarak geçirmeleri için tasarlanmış küçük ölçekli evlerdir. Evin Büyüklüğü ve Dizaynı hitap etmek istediğiniz Bölge, şartlara göre değişebilmektedir.

  Parti evi açarken şirket açmalı mıyım?

  Başlarda işler oturana kadar; şirket açmamanızı tavsiye ederiz. Müşterileriniz arttığında açılış yapabilirsiniz. Ayrıca KOSGEB Desteği ile evin kuruluşu sırasında ciddi sermaye yardımı alabilirsiniz. Büyük ve Ciddi bir potansiyeliniz var ise Resmi açılışı Hemen yapabilirsiniz. Dediğimiz gibi Küçük sermayeler ile başlıyorsanız; şirket açarak muhasebe, vergi,stopaj gibi birçok fazladan başlangıçta sizi yıpratabilecek gideriniz olabilmektedir. Başlangıçta Şirket açılışı yapmayıp ilerleyen zamanlarda şirket açılışı ruhsat alımı gibi işlemleri yapabilirsiniz.

  Parti evini açarken nelere dikkat etmelisiniz?

  Hangi kesime hitap edeceğinizi çok iyi bilmelisiniz. Bölge seçimi yaparken hem evinize yakın bir yer olmalı hemde Müşterilerin size daha rahat ulaşabileceği noktalar olmalı; örnek verecek olursak İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir ile Sancaktepe arasında 3-4 Km olmasına rağmen Ataşehir sınırları içersin de olan bir Parti eviniz potansiyel müşteriye yakın olmanız nedeni ile  daha fazla iş yapacaktır.

  Parti evi açarken birkaç ip ucu! parti evini açarken süs eşyaları satışı yapan bir mağaza ile anlaşabilir maliyetleri düşürebilirsiniz. Tutacağınız ev veya dükkan bahçeli olması sizin için avantajlıdır.  Böylelikle havalar iyi olduğunda bahçe partileri de düzenleyebilirsiniz. Parti evini Kamera sistemleri ile iyice donatmak hatta Bu kameraları kayıt altına alarak; Müşterilerinizin partiye katılamayan kişilere kameralar vasıtası ile partiyi takip etmesini sağlayarak daha fazla müşteriye hitap edebilirsiniz.

  Parti evi Ne kadar sermaye ile açılabilir?

  Bu sizin açacağınız bölge, hitap etmek istediğiniz müşteri potansiyeli ile mukayeseli olarak değişmektedir. Anadolu şehirlerinde 5 Bin liraya mal edip aylık 750Tl sabit gider ile bir işletme kurulabiliyor iken; İstanbul gibi bir şehirde sadece dükkan veya ev tutumu Bu rakamlara patlayıp aylık sabit gideriniz 2000 TL üstü rakamlara ulaşabilmektedir.
  Parti evinde Neler yapılır?
  Özellikle bayanlara hitap eden bir sektördür, o yüzden bayanların ek iş olarak yapabileceğinden bahsediyoruz. Babyshower,  Doğum günü partileri ve Bayanların bekarlığa veda partileri gibi bir çok etkinliği parti evlerinde yapabilirsiniz.

  Parti evi müşterilerine Nasıl ulaşabilirim?

  Bayan kahvelerine el ilanı dağıtarak, bir internet sitesi açıp, bölgesel geniş çapta anlatımlar yapılabilmektedir. Fakat bu işte en büyük tanıtımı mevcut müşterilerinize en iyi hizmeti sunup, onların çevresine sizin referans olarak sunmasından daha etkili değildir. Önemli olan çevriniz ve size gelen müşterilerin memnuniyetini arttırmak.

  Açıklama
  oyun-evi-parti-evi Parti evi ve oyun evi açarak para kazanma
  Makalenin adı
  Parti evi ve oyun evi açarak para kazanma
  Açıklama
  Bayanlara ek iş Parti evi açarak Para kazanın,Parti evi müşterilerine Nasıl ulaşabilirim?,Parti evinde Neler yapılır?Parti evi Ne kadar sermaye ile açılabilir? gibi başlıca konulara değinilmiştir.
  Yazar
  Yayıncı adı
  iyifikir.gen.tr
  Yayıncı Logo
  YİFİKİR Parti evi ve oyun evi açarak para kazanma

  googleden böyle geldiler:

  • parti evi açmak
  • Çocuk eğlence merkezi açmak için gerekli şeyler
  • çocuk oyun evi açmak şartlar
  • cocuk oyun evi isyeri sartlari
  • kosgeb oyun evi
  • oyun evi açma şartları nelerdir
  • oyun evi acmak icin gerekenler
  • parti oyun evi acma maliyeti
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Evde Kapı süsü yaparak Para kazanma
  Evde Kapı süsü yaparak Para kazanma
  Evde Okuma Yazma Nasıl Öğrenilir Öğretilir
  Evde Okuma Yazma Nasıl Öğrenilir Öğretilir
  Yatırımcıların yeni gözdesi Mobil Restoran
  Yatırımcıların yeni gözdesi Mobil Restoran
  Minyatür Mobilya yaparak gelir elde edin
  Minyatür Mobilya yaparak gelir elde edin
 • 4 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  • belediyeye bağlı oyun evi açma şartları
   oyun ve parti evi bayilik
   parti evi ruhsatı
   oyun evleri nereye bağlı
   aktivite merkezi açmak
   oyun evi bayilik
   ya pa oyun evi
   eğlence merkezi açmak için gerekli belgeler

  • oyun evi açma prosedürü
   belediyeye bağlı oyun evi açma şartları
   oyun ve parti evi bayilik
   aktivite merkezi açmak
   oyun evleri nereye bağlı
   oyun evi bayilik
   eğlence merkezi açmak için gerekli belgeler
   ya pa oyun evi

  • oyun evi masrafları

   belediyeye bağlı oyun evi açma şartları. oyun ve parti evi bayilik. aktivite merkezi açmak. oyun evleri nereye bağlı. eğlence merkezi açmak için gerekli belgeler. parti evi ruhsatı. oyun evi bayilik
   oyun ve eğlence merkezi açmak

  • oyun evi açmak pahalı

   oyun evi açmak istiyorum fakat gerçekten bu işi yapabilmek için ciddi sermayelere ihtiyaç olduğunu fark ettim… oyun evi için bir bina tutmak istedik aylık 7500tl gibi rakamlar istenil di ki yangın merdiveni vs gibi bir çok yapılması gereken şeyler vardı… açarken yaklaşık 150 bin tl harcanması gerekiyor malesef…

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.