avatar

iş fikirleri girişimcilik

6 Aralık 2016
225 views
 • iş fikirleri girişimcilik

   

  Bu Yazımızda iş fikirleri girişimcilik konularına değinilerek Ülkemizde ortaya çıkan sermayesiz iş fikirlerin biraz bahsetmeye çalışacağız. Bunların yanın da yeni iş fikirleri 2017 yılı içinde insanların kafasında oluşabilecek ilginç iş fikirlerinden de bahsedeceğiz. iş fikirleri dergisi araştırmalarına göre ülkemizde genç nüfusun büyük bir kısmı kendi işlerini kurmak istemektedirler. sitemiz iş fikirleri 2017 yılı boyunca kendi işini kurarak geçim sağlamak ve bir nebze olsun daha iyi yaşam koşulları elde etmek isteyen kullanıcıların uğrak yerlerinden biri olacaktır.

  iş fikirleri girişimcilik

  Türkiye Nüfusunun demografisini incelediğimizde, Herkesin bildiği üzere nüfusunun büyük bir çoğunluğu genç ve bu nüfusun büyük bir kısmı yaklaşık olarak 45 milyon kişi 19 yaş ile 50 yaş arasında seyir etmektedir.  Anadolu insanın doğasından gelen ticari hayata atılma  dürtüsü girişimcilik fırsatlarını değerlendirmeye itiyor. insanların mevcut sermayesi kısıtlı olması münasebeti ile var olan mevcutta tutmuş iş fikirlerini yaparak biraz daha garanti altına almak istiyorlar..  Zaten hali hazırda Küçük sermayeler ile işe başlayan müteşebbisler, iş fikirlerini araştırırken daha çok kar daha az risk orantılı işleri bulmaya çalışıyorlar.. Girişimcilerimize bu husustaki tavsiyelerimiz, Bu tarz iş arayışını çok fazla zorlamamaları dır. 1000Tl sermaye koyarak kimse aylık 10 bin Kazanç sağlayamaz, Böyle bir kazanç var ise de bu bir istisnadır. Kar elde etmek için muhakkak ya emeğinizi sermaye edersiniz , ya para veya muadilini ortaya koyarsınız yada hem emek hemde sermayenizi koyarak kazanabilirsiniz. Bu karışımı iyi dengelediğimiz de ancak Yeteri kadar kazanabilirsiniz. Hayal kurmak iyidir, fakat gerçekleşme ihtimali olduğunda çok daha iyidir. Hayal perest olmayan hiçbir girişimci Büyüyemez, firmasının hayatını idame ettiremez.

  sermayesiz iş fikirleri

  Öncelikle şunu unutmayınız ki sermayesiz iş fikri emeğe dayalı bir iş fikridir, eğer elinizde  bir altın bileziğiniz var ise bu işinizden ek gelir elde edebilir belkide bu işi geliştirerek mevcutta kazanmış olduğunuz gelirin çok fazlasını kazanabilirsiniz. TAVSİYE! Hem sermayesiz hemde elinizde geliştirmeye açık olmayan sanatınız yok ise bu işten çok fazla para kazanıp köşeyi döneceğim hevesine kapılmayın, zaman ve bir dünya hayal kırıklığı ile işin sonuna varmış olursunuz.. unutmayınız ki İstisnalar Kaideyi bozmaz! Tabi ki facebook kurucusu gibi bir iş yapıp milyarder olabilirsiniz fakat dünyada facebook sahibinin kazandığı gibi para kazanan kişiler sayısı çok azdır.

   

  İlginç iş fikirleri

  Kim bilir, Belki de Mısır tezgahlarında haşlanmış mısır satan ilk kişi Bu işin bu kadar çok tutacağını bilmiş olsa, bu işin patentini de alabilirdi, 2017 yılında da Bu tarz daha önce kimsenin yapmadığı, yeni ve pek fazla kişinin bilmediği ilginç iş fikirleri çıkacaktır.  ilginç iş fikirlerine bir diğer örnek ise istanbul boğazında fark ettiğimiz, Bir çok kişi tarafından ekmek kapısı olarak kullanılan, Dilek feneri satışı örnek olabilmektedir, insanların çakmakla alevlendirip boğaza saldığı Bu ilginç yöntem ile bir çok kişi ekmek kazanmaktadır.  yeni iş fikirleri 2017 yılında da oluşacak belki de bu işlerden birinden sizde nasibinizi alacaksınız.

   

  Açıklama
  bayilik-is-fikirleri-girisimcilikilginc-is-fikirleribayalikyeni-is-fikirleri-2017 iş fikirleri girişimcilik
  Makalenin adı
  iş fikirleri girişimcilik
  Açıklama
  iş fikirleri girişimcilik,İlginç iş fikirleri,sermayesiz iş fikirleri, iş fikirleri girişimcilik konularına değinilerek Ülkemizde ortaya çıkan sermayesiz iş fikirlerin neler olduğundan bahsetmeye çalışacağız.
  Yazar
  Yayıncı adı
  iyifikir.gen.tr
  Yayıncı Logo
  cropped-logo iş fikirleri girişimcilik

  googleden böyle geldiler:

  • iş fikirleri dergisi
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Evde Kapı süsü yaparak Para kazanma
  Evde Kapı süsü yaparak Para kazanma
  Evde Okuma Yazma Nasıl Öğrenilir Öğretilir
  Evde Okuma Yazma Nasıl Öğrenilir Öğretilir
  Yatırımcıların yeni gözdesi Mobil Restoran
  Yatırımcıların yeni gözdesi Mobil Restoran
  Minyatür Mobilya yaparak gelir elde edin
  Minyatür Mobilya yaparak gelir elde edin
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.