avatar

Evde Okuma Yazma Nasıl Öğrenilir Öğretilir

11 Şubat 2017
266 views
 • Evde Okuma Yazma Nasıl Öğrenilir Öğretilir

  Evde Okuma Yazma öğreterek gelir elde etme

  Başlığı okuyunca  bu devirde de okuma yazma bilmeyen kaldı mı sorusu sormuş olabilirsiniz, fakat özellikle anadoludan göçmüş bir çok kişi okuma yazma bilmeyerek hayatlarını sürdürüyor, birkaç kelime bir şeyi okuyabilmek için neleri vermezler.. evde okuma yazma öğreterek evinize aylık 1000-1500Tl civarı öğrenci çokluğuna göre gelir elde edebilirsiniz.  Alacağınız ücret genellikle saat başı olacağından hem bir kişiye okuma yazma öğretip sevaba girebilir hemde aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

  Bu işi gelir kaynağı yapmayıp, insanlara fayda sağlamak maksadı ile yapan kişilere nasıl okuma yazma öğretileceği hususunda birkaç tüyo verdik, Okuma yazma bilmeyne bir kişinin bu yazıyı okuyup anlayamayacağına göre belki onlara açıklayarak bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

  Evde Okuma Yazma Nasıl Öğrenilir Öğretilir

  Okuma yazma öğrenmek çok zor değildir aslında hangi dil olursa olsun öğrenebilirsiniz tabii öncelikle kendi dilinizi öğrenmelisiniz.  Henüz okuma yazma bilmeyen ebeveynler yaşları ne olursa olsun hiç sorun değil yeter ki azminiz olsun öğrenebilirsiniz. Akıllı telefon olmayan ev kalmadı ülkemizde çok şükür ve eğer okuma yazma öğrenmesinde yardımcı olacağınız kişi de de varsa bu çok güzel çünkü akıllı telefonuna indireceğiniz okuma yazma programları ile evde pratik yapması çok daha kolay olacaktır.

  İlkokul bire giden çocuğunuza ise aynı şekilde isterseniz telefondan isterseniz pc den okuma yazma programları indirip onları sıkmadan eğlenceli şekilde okuma yazma öğrenmesine katkıda bulunabilirsiniz.

  Halk eğitimlerin ücretsiz olarak verdiği kurslar ise boş zamanları olan kişiler için müthiş fırsat ve onları bu konuda uyarmayı unutmayın. Bir kalem bir defter ve biraz da zamanınızdan ödün vererek çok büyük bir sevap da işleyebilirsiniz henüz okuma yazma öğrenememiş birine yardım ederek.

  Eğer maddi durumu  iyi biri ise bir üniversite ya da lise öğrencisinden ücret karşılığı da okuma yazma yardımı alabilirsiniz.

  Eğer yazmanız kötü fakat okuma durumunuz iyi ise yani bu yazıyı okuyabiliyorsanız fakat yazamıyorsanız hele ki küçük çocuğunuz varsa bir an önce öğrenmeye çalışın çünkü okul başladığında çok zorluk çekebilirsiniz.

  Eşiniz okuma yazma bilmiyorsa ona öğretmelisiniz ! İnsanın başına ne geleceği hiç belli olmuyor diyelim ki einiz dışarı çıktı kaybolabilir çünkü tabela ya da otobüs yazılarını okuyamıyor ya da sokak adlarını ne kadar kötü dimi ?

  Google play store uygulamasını açıp isterseniz ücretsiz isterseniz ücretli herhangi bir uygulama indirip okuma yazma bilmeyen çevrenizde biri var ise ona yardım edebilirsiniz.

  Açıklama
  Makalenin adı
  Evde Okuma Yazma Nasıl Öğrenilir Öğretilir
  Açıklama
  Başlığı okuyunca bu devirde de okuma yazma bilmeyen kaldı mı sorusu sormuş olabilirsiniz, fakat özellikle anadoludan göçmüş bir çok kişi okuma yazma bilmeyerek hayatlarını sürdürüyor, birkaç kelime bir şeyi okuyabilmek için neleri vermezler.. evde okuma yazma öğreterek evinize aylık 1000-1500Tl civarı öğrenci çokluğuna göre gelir elde edebilirsiniz. Alacağınız ücret genellikle saat başı olacağından hem bir kişiye okuma yazma öğretip sevaba girebilir hemde aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.
  Yazar
  Yayıncı adı
  iyifikir.gen.tr

  googleden böyle geldiler:

  • okuma yazma nasıl öğretilir
  • yaşlılara okuma yazma nasıl oğretilir
  • evde okuma yazma nasıl öğretilir
  • okuma yazma ogretme
  • okumayi bilmeyen insan nasil ogrenir
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Evde Kapı süsü yaparak Para kazanma
  Evde Kapı süsü yaparak Para kazanma
  Yatırımcıların yeni gözdesi Mobil Restoran
  Yatırımcıların yeni gözdesi Mobil Restoran
  Minyatür Mobilya yaparak gelir elde edin
  Minyatür Mobilya yaparak gelir elde edin
  Evde oyuncak Yaparak Para kazanma
  Evde oyuncak Yaparak Para kazanma
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.