avatar

Ev hanımlarının evde el işi yaparak para kazanabileceği 3 iş fikri

21 Aralık 2016
203 views
 • Ev hanımlarının evde el işi yaparak para kazanabileceği 3 iş fikri

  Ev hanımlarının evde el işi yaparak para kazanabileceği 3 iş fikri

  Özellikle ev hanımlarının ve gen kızların evde el işleri yaparak, Yaptığı ürünlerin satışından para kazanarak Yapabilecekleri birçok iş bulunmaktadır. Sizlere ev hanımlarının evde el işi yaparak para kazanabileceği kolay birkaç yöntemden bahsedeceğiz.

  evde kirpik yastık yaparak para kazanma

  Evinizde bulunan eski yastıklar veya hazır yastıklar ile de yapılabilen bu ürün, Yastığını da evinizde siz üretimini yaparsanız çok daha fazla ücret kazanabilirsiniz. Fakat yastık üretimi yapabilmek için dikiş makinesini iyi kullanmak gerekmektedir. Evde kirpik yastık üretimi yaparak kirpik yastık başına yaklaşık 25-30 TL gibi bir rakam kazanılabilmektedir. Kazanç miktarınızı arttırmak için aşağıdaki pazarlama yöntemlerini kullanabileceğiniz gibi yaptığınız yastıkları, Kendiniz sattığınızda daha fazla ücret elde edebileceğinizi unutmayın. Ayrıca Sipariş sonrası teslimat gibi bir seçenek uygularsanız, Stok tutmadan daha rahat bir satış sistemi uygulayabilirsiniz, bu yöntem ile satış garantili çalışmış olsanız da, Yüklü bir sipariş geldiğinde Daha yoğun bir tempo ile çalışabilirsiniz.

  Evde Boncuk işleyerek para kazanma

  evde boncuk işleme işi yaparak para kazanma yapacağınız işi kimden aldığınıza göre ve Pazarlama şeklinize göre kazancınız da dolaylı olarak değişmektedir. Yaptığınız ürünü aşağıda vermiş olduğumuz kanallar ile ev hanımları kendileri satışını gerçekleştirmeleri durumunda, Yaptıkları  boncuk dizme işinden 5 kata kadar daha fazla ücret kazanabileceğini unutmayın.  Boncuk dizimi yaparak, tespih boncuk ile olan kolyeler de yapılabilmektedir. evde boncuk dizerek kendiniz pazarlamasını da yaparsanız 1000TL Kadar ek gelir elde edebilirsiniz.  Pazarlamayı kendiniz yapmamanız durumunda 200-300Tl aralığında gelir elde edebilirsiniz. Doğal olarak yaptığınız iş son kullanıcıya ne kadar çok siz ulaştırırsanız kar marjınız artar. evde boncuk işi ile Takı üretimi çok düşük maliyetler olduğundan büyük bir kısmı emek isteyen bir iştir. Azimli olduğunuz taktirde kazançlarınız da süreklilik sağlayabilirsiniz. Hatta kendi Takı markanızı oluşturup İnternet üzerinden çok ciddi kazançlar elde edilebilmektedir.
  Yapılan Ürünlerini Nerelerde satılabilir?

  İnternet üzerinden evde yapılan ürünler Tavsiyemiz olarak en çok instagram, facebook profil ve hayran sayfaları aracılığıyla ve Sahibinden.com gibi kurumsal satış ağları üzerinden en hızlı ve güvenilir olarak satışı yapılmaktadır. Onun dışında ürünlerinizi etrafınızdaki tuhafiye ve bu tarz ürünlerin satışının yapıldığı dükkanlara bırakarak veya kendiniz etrafınıza pazarlayarak satışını yapabilirsiniz.

  Açıklama
  Hanımlara-evde-ek-iş Ev hanımlarının evde el işi yaparak para kazanabileceği 3 iş fikri
  Makalenin adı
  Ev hanımlarının evde el işi yaparak para kazanabileceği 3 iş fikri
  Açıklama
  ev hanımlarının evde el işi yaparak para kazanabileceği kolay birkaç yöntemden bahsedeceğiz. evde kirpik yastık yapımı, evde takı tasarım işi
  Yazar
  Yayıncı adı
  iyifikir.gen.tr
  Yayıncı Logo
  YİFİKİR Ev hanımlarının evde el işi yaparak para kazanabileceği 3 iş fikri

  googleden böyle geldiler:

  • mobi dizme boncuktan ev süsü
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Evde Kapı süsü yaparak Para kazanma
  Evde Kapı süsü yaparak Para kazanma
  Evde Okuma Yazma Nasıl Öğrenilir Öğretilir
  Evde Okuma Yazma Nasıl Öğrenilir Öğretilir
  Yatırımcıların yeni gözdesi Mobil Restoran
  Yatırımcıların yeni gözdesi Mobil Restoran
  Minyatür Mobilya yaparak gelir elde edin
  Minyatür Mobilya yaparak gelir elde edin
 • 1 yorum yapılmış. Sende yorum yap
  • merhaba,
   evde boncuk,mandal,davetiye paketleme işi ile yaparım.ayrıca kolye üzerine özgün el işi motifleri yapıyorum.

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.