avatar

ekomini market Bayilik ve Ekomini market Hakkında

7 Ocak 2017
816 views
 • ekomini market Bayilik ve Ekomini market Hakkında

  ekomini market Bayilik ve Ekomini market Hakkında bilgi:

  ekomini marketler 2012 yılının başlarından beri, Perakende market işletmeciliği alanında hizmet vermeye başlamış, bayileri ile birlikte 2017 ocak ayı itibari ile 80 ilde 1610 aktif mağaza ile hizmet vermektedir. Genel olarak bayilik alımının düşük sermayeler ile olması sebebi ile sermaye sıkıntıları çeken girişimcilerin, Tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Neredeyse Her ilimizde hizmet veren marka vermiş olduğu hizmetler ile bayi sayısını hızla arttırmaktadır. Genel olarak müşterilerine sunmuş oldukları hizmetler Gıda, atıştırmalık, süt ürünleri, şarküteri ürünleri, gazlı-gazsız tüm içecek çeşitleri, alkollü içecek çeşitleri, temizlik ve kişisel bakım ürünleri ile hemen hemen  perakende market işletmelerinden istenilen Tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılayan şubeler; mahalle içlerindeki küçük bakkal işletmelerinin öncüleri içersindedir ekomini marketler.

  Ekomini market bayilik, ekomini market bayilerine verdiği destekler:

  Belirli bir kira giderinin karşılanmasında yardımcı olunduğu gibi, Marketin Tüm raf dizimi ve Kurulumu ile alakalı Düzenlemeleri Ekomini tarafından yapılmaktadır. Dekorasyon ve Tüm giderler ekominiye aittir.

   Ekomini market Bayilik şartları, Ekomini market Bayilik fiyatları:

  Müteşebbis bir ruha sahip olup, Bilgisayar kullanabilmek; Perakende mağazacılık sektöründe tecrübesi olan veya Bu işe yatkın olan girişimciler. özellikle Mağazalarını 7 gün Geç saatlere kadar açık tutup, mağaza bilincini taşıyan. Müşteri memnuniyeti ile hizmet sağlayabilecek kişileri kabul etmektedir.

  mağaza müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve Müşterilere ürünleri sunabilmek için 25-30BinTL sermaye ile işe başlayabilirsiniz. Minimum akşam 00:00 kadar mağazaları açabileceklerini belirten mağazalar tercih edilmektedir.

   Ekomini market Bayilik iletişim bilgileri:

  Ekomini market bayilik başvurusu için; linke tıklayarak gerekli bilgileri doldurduğunuz da size geri dönüş yapılacaktır. Başvuru bilgileri olarak forma Adınız soy adınız, bulunduğunuz il, ilçe ve iletişim bilgilerinizi bırakmanız halinde sizi bilgilendirmek üzere arayacaklardır.

  Kosgeb Desteği alarak Ekomini market Bayiliği Alınabilir mi detayları hakkında bilgilendirme: Kosgeb market işletmeciliğine destek vermektedir. Kosgeb hibe kredi desteği açarak ekomini market açmak isterseniz. öncelikle kosgeb’in kabul ettiği girişimcilik kurslarına giderek sertifika almalısınız. Sertifika aldıktan sonra şirket sunum dosyanızı hazırlayarak, şirketi açınız.  şirket açılımını bittikten sonra Kosgeb’e başvuruda bulunabilirsiniz.

  Açıklama
  ekonomi-bayilik-2017 ekomini market Bayilik ve Ekomini market Hakkında
  Makalenin adı
  ekomini market Bayilik ve Ekomini market Hakkında
  Açıklama
  Perakende market işletmeciliği alanında hizmet vermeye başlamış, bayileri ile birlikte 2017 ocak ayı itibari ile 80 ilde 1610 aktif mağaza ile hizmet vermektedir. Genel olarak bayilik alımının düşük sermayeler ile olması sebebi ile sermaye sıkıntıları çeken girişimcilerin, Tercih ettiği bir marka haline gelmiştir
  Yazar
  Yayıncı adı
  iyifikir.gen.tr
  Yayıncı Logo
  YİFİKİR ekomini market Bayilik ve Ekomini market Hakkında

  googleden böyle geldiler:

  • ekonomi market yorumları
  • Ekominı market acıklaması
  • ekonomik market maliyeti
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Simit sarayı Bayiliği Hakkında bilgi
  Simit sarayı Bayiliği Hakkında bilgi
  Sonax Bayiliği aranan şartlar ve Yatırım Maliyeti hakkında bilgi
  Sonax Bayiliği aranan şartlar ve Yatırım Maliyeti hakkında bilgi
  Hat Döner Bayilik Hakkında
  Hat Döner Bayilik Hakkında
  Burger King franchise Bayilik Şartları
  Burger King franchise Bayilik Şartları
 • 1 yorum yapılmış. Sende yorum yap
  • Resmen tekel bayisi gibiler, üstelik saat gece 12lere kadar açıklar, alkol satışını hızlandırmak için açılmış bir mini market zinciri diyebiliriz. Kimseye tavsiye etmiyorum bayilik almalarını. Tabi ben alkol satarım derseniz ona birşey diyemiyeceğim.

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.