avatar

Ek gelir fırsatları – ek işler

8 Aralık 2016
78 views
 • Ek gelir fırsatları – ek işler

  Ek iş fikirleri: Ek gelir kazanarak ev ekonomisine, cebine biraz daha fazla likid sokmak isteyen kişilerin ister istemez fazladan kazanmak için yaptıkları ek iş, hizmetlere denir. Ülkemizde genellikle evde çocuklarla ilgilenen bayanlar ekonomik durumlarını düzeltmek için evden çalışarak ücret kazanmaya çalışmaktadır. ek iş yapmak istiyorum diye başlayan bu hikayede sitemizde hafta sonu ek iş gibi imkanlardan da bahsedilmektedir.  evde ek iş ilanlarından sıklıkla anlatımlarının yapıldığı web sayfası olan iyifikir de arama yaparak çeşitli ek gelir getiren işler bulabilirsiniz.

  Ek gelir kazanma yöntemleri;

  Parttime olarak çalışarak; Mevcut işiniz sabit ise marketlerde, şirketlerin ofisinde genellikle bir personelin tam gün yapacağından az veya alışveriş merkezi gibi  yoğunluk saatleri değişken olan yerlere ek personel gereken yerlerde part time ek iş yapabilirsiniz.
  internet üzerinden satış yaparak: Günümüz de birçok kişinin özellikle Satış ortaklığı sisteminden faydalanarak yapmış olduğu; bazen mevcutta tam zamanlı olarak çalışarak kazandığı meblağdan daha fazla gelir elde ettiği yöntemdir, sitemizi takip ederek internet üzerinden nasıl satış yapıldığı ve satış ortaklığı sistemlerinden detaylı olarak bahsedilecektir.
  internet üzerinden web sitesi kurarak: Genellikle açılan internet sitesinde adsense, admob, indirme sitelerinin indirme başına vermiş olduğu ücretler ile yapılan riskleri çok fazla olmakla beraber binlerce kişinin ek gelir kazandığı sistemdir.
  evde el işi yaparak ek iş Genellikle evde ek gelir elde etmek isteyen bayanların
  ve bu tarz yüzlerce ek iş fırsatı çalışmak ve ek gelir elde etmek isteyen herkesi beklemektedir, iyifikir.gen.tr olarak mümkün olan en kazançlı ve insanların yapabileceği ek iş imkanlarını yayımlamaya devam edeceğiz, sitemizi güncel olarak takip ederek ek gelir imkanlarından haberdar olabilirsiniz.

  Ek gelir kazanılan zamanları:

  Ek işinizi gündüz iş yerinde çalıştıktan sonra akşam eve gelip yapabielceğiniz gibi; iş yerinde çay molasında internetten veya hızlı çalışmalar ile de yaparak kazanabilirsiniz. Ek olarak yapacağınız iş yapım zamanı yapacağınız işe göre değişmektedir, boncuk dizimi yapan ek iş erbabı bu işi evinde yaparken, internet üzerinden satış ortaklığı yapan bir kişi iş yerinde cep telefonu ile veya ofis başında işlerinden arta kalan zamanlarda rahatlıkla çalışma imkanı bulabilmektedirler.

  Ek iş yaparak ne kadar kazanılır?

  Bu işlem yapacağınız işe ve şansınıza göre değişmektedir, bazen pazarlama alanında ek iş fırsatlarını değerlendiren bir kişi mevcutta kazanmış olduğu sabit maaşından bile daha fazla ücret hak ederek yapmış olduğu ek işi tam zamanlı işe bile çevirdiği gözlemlenmektedir. Para kazanma işlemi tamamen kişinin şansı ve şahsi becerileri ile alakalıdır.

  devamı gelecek

  Açıklama
  ek-gelir-ek-iş-fırsatları Ek gelir fırsatları - ek işler
  Makalenin adı
  ek iş fırsatları- Ek gelir nasıl kazanılır- evde ek iş yapımı
  Açıklama
  ek iş yapmak istiyorum -hafta sonu ek iş - evde ek iş ilanları ek iş arıyorum - ek gelir getiren işler - ek iş fikirleri ve parttime ek işler hakkında bilgi
  Yazar
  Yayıncı adı
  iyifikir.gen.tr
  Yayıncı Logo
  YİFİKİR Ek gelir fırsatları - ek işler
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Evde Okuma Yazma Nasıl Öğrenilir Öğretilir
  Evde Okuma Yazma Nasıl Öğrenilir Öğretilir
  Parti evi ve oyun evi açarak para kazanma
  Parti evi ve oyun evi açarak para kazanma
  Yılbaşı Haftası yapılabilecek iş fikirleri
  Yılbaşı Haftası yapılabilecek iş fikirleri
  Ev hanımlarının evde el işi yaparak para kazanabileceği 3 iş fikri
  Ev hanımlarının evde el işi yaparak para kazanabileceği 3 iş fikri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.