avatar

Burger King franchise Bayilik Şartları

2 Ocak 2017
145 views
 • Burger King franchise Bayilik Şartları

  Türkiye’nin en bilinen markalarından biri olan Burgen king Bayilik şartları hakkında bilgi sunacağız. Burger King franchise Lisansını Diğer markalar gibi ömür boyu değil de 20 Yıl süre ile vermektedir. Lisan alan kişiler restoranda Burger king markası adı altında Ticari faaliyetlerine devam ettirebilmektedirler. Başarma arzusu yüksek, müşetebbis bir ruha sahip, iş geçmişi ve Yönetim tecrübesi olan kişilere marka haklarını veren firmanın Bayilik lisansını TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından verilmektedir. Burger king Yatırımın gerektiği finansal kaynaklar diğer restoran maliyetlerine göre biraz daha pahalı ve şartlarının ağır olduğunu bildirmek isteriz. Fakat Hiç reklam bile yapmadan bulunduğunuz yere müşterileriniz kendiliğinden gelecektir.

  Burger King Bayiliği alabilmek için; Eğitim programına katılıp işletmeci olabilme hakkı kazanmak şartı aranmaktadır, ancak lisans Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

  Burger King bayilere Nasıl Destek hizmeti Sunar

  işletmelerde Restoran açılış hazırlıkları, bayilik alındıktan ilk gününden itibaren satın alma, satış, pazarlama, Eğitim,insan kaynakları, operasyon,kalite kontrol,reklam gibi Tüm konularda burger king destek hizmeti sunmaktadır.

  Burger king Yatırım maliyeti ne kadar?

  Burger King Yatırım Bedeli 500.000 USD+KDV’Den başlamaktadır. verilen bayilik ömür boyu değil, 20 yıllıktır. Yani yıllık 25.000 USD+KDV gibi bir rakama denk gelmektedir. Her ay net ciro üzerinden %13 royalty (Markaya yapılan yurt dışı ödemesi ) alınmaktadır. (rakamlar 2017 yılı için geçerlidir.)

  Burger King Mekan seçiminde istenilen şartlar:

  insan ve araç sirkülasyonunun fazla olduğu halka açık yerler. AVM içi veye yakınları, sinema salonları yakınları, okul yakınları gibi insanların rahat ulaşabileceği yerler olmalı, Restoran açılacak lokasyon Tab Gıda yetkilileri tarafından onaylanır ve kiralanır.

  Burger king Bayilik başvuru formu için tıklayınız

  Açıklama
  burger-king-bayilik Burger King franchise Bayilik Şartları
  Makalenin adı
  Burger King franchise Bayilik Şartları
  Açıklama
  ürkiye'nin en bilinen markalarından biri olan Burgen king Bayilik şartları hakkında bilgi sunacağız. Burger King franchise Lisansını Diğer markalar gibi ömür boyu değil de 20 Yıl süre ile vermektedir.
  Yazar
  Yayıncı adı
  iyifikir.gen.tr
  Yayıncı Logo
  YİFİKİR Burger King franchise Bayilik Şartları

  googleden böyle geldiler:

  • burger king bayilik alma şartları
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Simit sarayı Bayiliği Hakkında bilgi
  Simit sarayı Bayiliği Hakkında bilgi
  Sonax Bayiliği aranan şartlar ve Yatırım Maliyeti hakkında bilgi
  Sonax Bayiliği aranan şartlar ve Yatırım Maliyeti hakkında bilgi
  Hat Döner Bayilik Hakkında
  Hat Döner Bayilik Hakkında
  ekomini market Bayilik ve Ekomini market Hakkında
  ekomini market Bayilik ve Ekomini market Hakkında
 • 2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  • Okan Çekmeköy

   Bir ara düşündüğüm bir mesele idi. Şimdi de güzel bir iş. Yeni avmde yer ayırtmak gerekir.

   • ciddi sermayeler isteyen burger king bayiliği, Zamanında yapmış olsaydınız şuan birkaç şubeniz olmuş olabilirdi fakat bu aralar 500.000USD yaklaşık 1700.000TL civarında sermaye istenmektedir, Bu miktarlar ciddi rakamlar olup sermayesi az olan müteşebbislerin Altından kalkamayacağı rakamlardır.

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.