avatar

az sermaye ile yapılabilecek 8 iş fikri

14 Aralık 2016
130 views
 • az sermaye ile yapılabilecek 8 iş fikri

  az sermaye ile yapılabilecek 8 iş fikri

  Günümüzde kendi işini yapmak isteyen girişimcilerin en büyük sorunları Sermaye yetersizliğidir. Müteşebbisler yetersiz sermayeden yakınarak maksimum 10 – 20binlik sermayeler ile yapılacak işler araştırmaktadır.
  işte size 30 bine kadar yapılabilecek iş fikirleri ve bayilik sunumumuz. az sermaye kullanarak, fazla gelir kazanabileceğiniz 8 iş fikri

  1.New york street foods Standart sunumu ile 5 farklı marka ile franchising veriyor, Paketin içinde 5 markanın kullanım hakkı bulunmaktadır. Bu sistemi çevirerek sizde ona uygun bir sisteme uygulayabilirsiniz. Aylık 10-12 Bin ciro hedefleyen sismemde Kar marjı %2500lere kadar çıkmaktadır. Bayiliğin alınabilmesi için gereken ücret yaklaşık 20 bin +KDV Şeklindedir.
  2.Pilav satışı Ülkemizde uzun zamandır seyyar satıcıların yapmış olduğu Pilav satışını biraz daha kurumsal hava ile yapıp, resmi sabit bir cadde üzerinde yapılabilmektedir. Günlük cadde sirkilasyonuna göre 2-3bin ciro ile yapılabilecek oan bu iş ortalama kar marjı %65dir. 20Bin Tl kadar sermaye ile rahatlıkla iyi bir caddede pilav satışı yapılabilmektedir. Özellikle öğrencilerin bol olduğu kesimlerde bu iş yapılırsa çok daha iyi bir ciro elde edilebilmektedir.
  3. Hamsi flato satışı: Çok fazla rastlanmasa da Yapıldığında çok tutacak bir iştir. Büyük şehirlerde fazla olmaması sebebiyle seçilen mekan da iyi seçilmelidir, Balık sektörü %100 kar marjı ile hizmet veren bir sektördür, Hamsileri fileto şekline getirerek özel soslar eşliğinde paketlenerek sunulan bu sistem yaklaşık olarak 15 bin ile 25 bin arasında maliyet tutabilir. Aylık kazancınız 10bin ile 15 bin arasında değişmektedir.
  4.Meyvemix ülkemizde 2007 yılından beri bayilikleri olunan bu iş fikrinde meyve suyu, smoothie ve Meyve salatası gibi ürünlerin satışı yapılmaktadır. Aylık ciro açılacak olan caddenin sirkilasyonu ile alakalı değişken olup. 50-70bin aralığındadır. Kar marjı %75lere kadar yükselen bu işte Maliyet yaklaşık 30bin Tl dir.
  5.Çiğköfte satışı: Ülkemizde son 10 yılda her yerde mantar gibi türeyen bu sistem, Çok karlı bir sistem olup, Ülkemiz vatandaşları tarafından sevilen bir lezzet haline gelmiştir. Kar marjı %100 leri bulan bu sistem tutulacak olan dükkan büyüklüğü ve sirkilasyon farklılığı olsa da 20-25 bin arasında aylık ciro yapılabilmektedir.
  6.Fatura vizyon Yıllardır ülkemizde hizmet veren Fatura vizyon Türkiye genelinde hizmet veren bir markadır. kar marjı : fatura başına ortalama 1 1,5tl dir. Bayilik maliyeti ortalama 25binTl dir.
  7.Emlak ofisi açma inşaat sektörünün hızla ilerlemesi ile ülkemizde Her caddede hatta her sokakta neredeyse bir emlak işletmesi bulunmaktadır. Rekabetin fazla olmaması ve Meslek yetersizliği nedeniyle çok fazla açılıp kapanan bu ofisler, açım maliyeti düşük olup yapabilene çok ciddi getirileri olmaktadır. ortalama bir emlak ofisinin maliyeti 20bin Tl olup, aylık giderleri 5 ila 10 Bin tl arasında değişmektedir.
  8.Oto ekspertiz hizmeti; Günümüzde araç alım satımı sırasında muhakak yapılması gereken ve çok fazla yayın olmayan oto ekspertiz sistemi gelecekte yasalar ile zorunlu hale getirilme olasılığı vardır. Tıpkı Mali müşavir ve birçok meslek kuruluşu gibi bir takım zorunlu sınavlar ile açılabilecek duruma getirilebilir. Şimdiden bu sektörde yerinizi almanızı tavsiye ederiz. Kar marjı ve maliyeti hizmete ve lokasyona göre değişen bu işten aylık 25 Bin ciro sağlanabilmektedir.

  Açıklama
  az-sermayeli-8-is-fikri az sermaye ile yapılabilecek 8 iş fikri
  Makalenin adı
  az sermaye ile yapılabilecek 8 iş fikri
  Açıklama
  0 - 20binlik sermayeler ile yapılacak işler araştırmaktadır. işte size 30 bine kadar yapılabilecek iş fikirleri ve bayilik sunumumuz. az sermaye kullanarak,
  Yazar
  Yayıncı adı
  iyifikir.gen.tr
  Yayıncı Logo
  YİFİKİR az sermaye ile yapılabilecek 8 iş fikri
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Evde Kapı süsü yaparak Para kazanma
  Evde Kapı süsü yaparak Para kazanma
  Evde Okuma Yazma Nasıl Öğrenilir Öğretilir
  Evde Okuma Yazma Nasıl Öğrenilir Öğretilir
  Yatırımcıların yeni gözdesi Mobil Restoran
  Yatırımcıların yeni gözdesi Mobil Restoran
  Minyatür Mobilya yaparak gelir elde edin
  Minyatür Mobilya yaparak gelir elde edin
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.